Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miben mutatkozik meg az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben mutatkozik meg az, ha egy nő tapasztalt az ágyban?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők véleményére is egyaránt kíváncsi vagyok. Csajok, ti mitől érzitek azt, hogy van tapasztalatotok az ágyban, mitől más az, ha valaki abszolút tapasztalatlan? Mi volt az, amit máshogy csináltok mióta tapasztaltak vagytok? Férfiak, miben más egy tapasztalt nő egy tapasztalatlantól? Kort is írjatok légyszi meg nemet

jan. 7. 16:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Én csak a visszajelzésekből gondolom magam tapasztaltnak. Sosem fényezem magam, de amíg panasz nincs rám, addig nem gondolom magam rossznak. Sz*pásban fejlődtem a legtöbbet. :) N
jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Volt egy barátnőm aki előttem csak egy fiúval szexelte korábban, nem nagyon volt rutinja benne, ami meg is látszott rajta, mert kb.egesz aktus alatt csak feküdt egyhelyben az ágyon. Szexeltem már 40 év feletti nővel is, rajta viszont megmutatkozott a tapasztalat, mert istenien elégített ki szájjal, valamint lovagló pózban is nagyon jól mozgott csípővel. Egy kis ráadás volt, hogy anális szex is alakult belőle. 26/F.
jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Az mindenképpen pozitív, ha meg meri mutatni a "vágyait" és ki meri őket élni.. Most nyilván az egyéni, hogy ki mire vágyik, azért nehéz konkrét dolgokat írni, de ha látod a másikon, hogy át adja magát az egésznek és mer perverz is lenni, akkor abból látszik, hogy van tapasztalata.
jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
A zavartság szégyenlősség ,terelés az erotika témáról sóvárgás a szemeiben , a mezei ölelestől vetkőztetéstől forró lesz . Nem aktív bizonyos helyzetekben kellemetlen feszeng pl behajolás terpesztés esetén . Kérni kell a szexet nem kezdeményező . Ezek a kiéletlenség elhanyagoltsag kevés partner jelei . Becsukott szemmel engedi az aktust passziv nem partner . A vadabb tud pózváltást hüvelymozgást és sorozatosan elélvez gátlás nélkül , bármikor kész az ungabungára . .
jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt egyszerűen érzed és nem is biztos, hogy mindig annyira jó. Az jó, ha ügyes a szájával, stb, de néha jobb egy tapasztalatlan, de lelkes lánnyal lenni mint egy rutinos, de kiélt nővel.
jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a pasik, akikkel lefekudtem, nem csak egyszeri alkalomra gondoltak. Mindegyik ismétlést akart. Ettől függetlenül nem gondolom magam szexistennonek.
jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os :

Szex után mindig vágynak a következőre,ismétlésre attól függetlenül hogy milyen volt az illetővel a szex

jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

7-es: én voltam olyannal akivel nem vágytam az ismetlesre.

Többieknek: nem akarok ismerkedni!

jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy mit akarok mi izgat és hogyan. Van olyan dolog, ami nem biztos, hogy alap mindenkinél (anális izgatást adni-kapni)

40-es nő.

jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 NTBS ***** válasza:
72%

Szerintem erre nincs bevált recept.

Voltam sokra tartott nővel, aki borzasztó volt.

És voltam tüzes szűzzel.

jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!