Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok mit szólnátok hozzá, ha a pasitok nem verné ki magának és csak a ti kezetek által élvezne el?

Figyelt kérdés

jan. 7. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem izgis lenne, nekem tetszene, de a barátom nem akart ilyet, amikor mondtam neki, hogy kipróbálhatnánk xd.
jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jobb mintha kiveri, bár nem vagyok szűz, annak idején lehet nem izgatott volna a dolog 🤷🏽‍♀️
jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik az ötlet 😃
jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Hááát az én barátom nem menne bele az fix, pedig felizgatna, ha csak én verném ki neki és csak úgy élvezne el, ha én csinálnám.
jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Most jól értem, hogy a pasik nem akarják azt, hogy élvezésig verjétek nekik????


Teljesen agybeteg lett a világ?🤔


🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Úgy jól hangzik, mert felizgatna, de nem lenne jó mégse, mert így is sokat verem neki és az sem elég. Nem tudunk minden nap találkozni és ha nem csinálná magának, akkor még kanosabb lenne és még többet izélne, hogy szexeljünk, azt meg még nem akarom. Tetszene nagyon, hogy csak én csinálnám neki, de nem működőképes ötlet nálunk, pedig jó lenne.
jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
15 éves kor felett nincs értelme ennek a kérdésnek :DD
jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Lényegtelen tulajdonság, de nem attól lesz szimpi valaki hogy maszturbál-e otthon vagy sem.
jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Férfiként simán csinálnám így, ha a párom elég gyakran elégítene ki.
jan. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Pasiként tök jó lenne így, imádnám az életet...de olyan nővel még nem találkoztam akivel ezt gyakorira be lehetett volna vezetni. Szóval marad a hagyományos út...
jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!