Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Mekkora elony a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mekkora elony a nagy meret ?

Figyelt kérdés
18cm+
jan. 7. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Az orrodra gondolsz?
jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

basszusnemhiszemel


minden második kérdés...


a férfiak ismerkedéskor az alapján választanak randipartnert, hogy mennyire szűk a puncija??? Ez pont ugyanaz.


Nem farokméret alapján döntök arról, hogy vonz-e valaki vagy sem, főleg hogy általában, jó esetben, nem ez az első információ, ami kiderül a férfiról, akivel épp dumálok.

Volt kis-, közepes- és nagy farokkal is dolgom, és semmilyen összefüggést nem tapasztaltam a farokhossz és az azzal okozni tudott örömérzet között.


Bár ez szubjektív, 21 "darabos" merítés.

jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
A kis méret kizáró ok! A nagy méret létszükséglet! 18 még nem nagy, csak normális!
jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem előny, nálam inkább hátrány.
jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Utcahossznyi.
jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Tapasztalt férfiként azt tudom mondani hogy nem mindig előny a nagy méret. Nekem mondhatni átlagos (17cm) de még így is volt olyan partnerem aki azt mondta rá hogy nagy és éreztem is hogy nagy vagyok neki, viszont voltam olyannal is akibe 2x bele fértem volna :D persze minden nő más. Szóval ez egy kicsit szubjektív dolog.
jan. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
18 minimum kell.
jan. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Kb ugyenez van a penznel is nem csak a pénz tesz boldoggá de azért jobb ha több van belőle
jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Van egy régi haverom, hatalmas a farka, ő évek óta, ha akar minden napra talál egy kíváncsi nőt, aki bele akar ülni, szopni, verni akarja, de egy se marad mellette, mert egyik sem akarja naponta ekkora farokkal dugatni magát.
jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk az egyetem van egy fekete srác.mar kb az összes jó csajok végigment. Vajon miért szeretik a nők? Biztos a szép bőre miatt...
jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!