Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok nálatok előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nálatok előfordult olyan, hogy amikor megtudtátok vagy úgy éreztétek, hogy a párotok megcsalt, akkor az ágyban durvábban bántatok vele utána?

Figyelt kérdés
Itt most azokra a párokra értem, akik a megcsalást megbocsátották a másik félnek és nem szakítottak emiatt.

jan. 8. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam vele durvábban. Csak szopni engedtem. Utána elváltunk
jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miután megtudtam, hogy megcsalt szakítottam vele. Ezek után nem volt gusztusom már lefeküdni vele.
jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem bántam vele durvábban de a rosszlányokon rodázott nekem gondoltam ha már megcsal akkor hasznom is legyen belőle de rendes voltam mert nem vettem el a zsét tőle nem vagyok én strigó de rám költötte mind egy forintig 🤣🤣 éttermi kaják márkás cipők egyéb kütyük ilyenek a munkámat is ott hagytam hogy ő tudjon pénzt keresni. Aztán mikor kiégett akkor szakítottam vele jah és közben szereztem egy másik csajt magamnak akivel azóta is együtt vagyunk
jan. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Volt egy ilyen esetem régebben, igen. Megcsalt egy buliban.

Egy ideig nem kellett a puncija, mert mindig előttem volt a kép, ahogy a másik csávó kefélte.

Ezért egy ideig csak seggbek.rtam. Ugyanis azt nem szerette.

És hogy őszinte legyek, nem finomkodtam, úgy bántam vele mint egy büdös r.banccal. Élveztem hogy fáj neki.

jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan már történt velem, h miután rájöttem, h a csajom megcsalt, jól megdugtam, aztán utána konkrétan rákérdeztem, h "a lacival is volt ilyen jó?". Aztán kirúgtam a francba, az életemből is, és a lakásomból is.
jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Nem egeszen ez a fajta de volt. Szakitottunk a barátnőmmel. Nehezen viseltem de beletörödtem. Teltek a honapok eltem az eletem . Tudtam h lett neki pasija azt is tudtam h vszinu mar akkor is megvolt mikor még én. Egyszer honapok mulva egyik este megcsörrent a teelefonom. Az exem volt. Hat talalkozni akart. Oké egye fene egy patronra jo leszrl

Találkoztunk. Elpanaszolta magát h az uj pasija d*gni se tud meg hogy milyen kicsi neki stb. Oké mondom akkor szopjál rib*nc. Rábukott azonnal a kemeny f*rkamra. Taknyosra szopattam, még oklendezett is sot ki is ugrott a kocsibol mert hányt annyira rahuztam a fejét meg nem is vagyok kicsi. 19 20 cm. Sebaj montsm gyere vissza r*ngyó szopjad a nagy f*szt ugyis az kell neked budos ócska kurv*. Utanna lefektettem a hatso ulesre jol kemenyen hosszan megb*sztam kozbe aláztam ahogy csak tudtam szavakkal tettekkel. Pofoztam fojtogattam lekopkodtem szajba koptem a pasijat alaztam őt is alaztam de elvezte mert vissza kerdezett tobbszor is hogy megerdemlem hogy szetb*sszal mert egy kurv* vagyok ugye?

Utánna telespricceltem a szajat hazavittem mondom erre jo voltal. Es en ekkor 19 voltam es akkor jottem ra hogy engem ez borzasztoan felizgat ha ennyire dominalhatok egy no felett uralkodhatok megalazhatom. 30 vagyok ma es ettol sokkal rosszabb s durvabb. De vannak nok akik kifejezetten elvezik😎

jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem durvábban csak erősebben,valahogy izgatott a tudat.Többször direkt beleélveztem.Akkor még nem tudta hogy tudom..
jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!