Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igényesebb lakásos prostitu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igényesebb lakásos prostituáltak, “rosszlányok” átlag vendége kicsoda? Pl. huszon, harminc, negyven, ötven évesek? Inkább értelmiségiek, vagy munkásosztály?

Figyelt kérdés

Vagy pl. jellemzőbb e, hogy a kifejezetten elhízott, vagy csúnya férfiak jelentkeznek vendégnek?


Az igényesebb prostik alatt, meg azokat értem akik tényleg igyekeznek annyira odafigyelni a higiéniára, amennyire ebben a szakmában lehet, és próbálnak korrektek is lenni…

Kevés ilyen lehet, de most induljunk ki egy ilyenből.


Persze sejtem azt is, hogy nem nagyon lehet egy ezt átlagolni, mert biztos nagyon vegyes… De biztos van ami jellemzőbb és ami ritkább.


Előre is köszi a válaszokat!



jan. 8. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ex-prositként mondom, hogy ez elég változó tud lenni, nálam sok féle korosztály megfordult. átlagban 25-30 körüliek, inkább értelmiségiek.

De ha további kérdéseid vannak akkor privátban szivesen válaszolok mindenre.

jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Hát én full átlagos srác vagyok, normál testalkatom van egy kevés izommal, van hajam, fogsorom rendben és jártam egyetemre de nem végeztem el. Semmi extra.


Viszont amikor megyek valaki újhoz, el szoktak ettől is ájulni, vagy azt hiszik hogy van valaki extrém perverzióm. szóval az átlag vendég az kifejezetten átlag alatti lehet, akin látszik hogy nem jut neki csaj, vagy ha normálisan néz ki, akkor valami bizarrt akar.


És nem, nem vagyok autista tisztában vagyok, hogy nekik az az érdekük hogy dicsérjenek, de én észreveszem hogy mikor mond valaki igazat…


Én nem vagyok annyira visszajárós, de foggal-körömmel ragaszkodnak hozzám, pedig csak azt teszem ami szerintem a minimum.

jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Pár éve egyetemisták körében volt szokás, hogy csapatosan, de tényleg, 5-10-15 srác egyszerre ment, 1 csajhoz!


De mindenki, sulis srácok, fogyatékkal élők, és igen, több diplomás, "jó pasik" is.


ÉS! Nők is.

jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sok 25-55 közötti, jólszituált nős pasi jár prostikhoz. Otthon nem kap meg mindent, veszekedni nem akar. A prosti jóval olcsóbb mint egy szeretőt tartani és nem finnyáskodik ha seggbe akarod, szopatni szeretsz, szájba akarod engedni, ujjazni akarod stb

Elmész, lezuhanyzol, a csaj meg csak a kedvedben jár amíg nála vagy. Relax a legfelsőbb szinteken, főleg, ha már összeszoktál a csajjal.

Otthon meg a boszorkány csináljon amit akar.

jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Életkorban totálisan változó. A luxusprostiknál kevesebb "munkásember" van, de nem azért mert a prostinak baja lenne velük (ha valaki bunkó, ápolatlan akkor mindegy mit melózik) hanem azért mert a luxusk.rva drága.
jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlag palinak nem nagyon van más lehetősége

Hétvégi bulikon azért be kell próbálkozni, a prostit meg csak fel kell hívni

jan. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ezeket kevés csaj engedi, voltam magas árkategóriájúnál, ott csak kotonnal szopás,nszex volt. Valamelyik lovagolni se akar 35/f
jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

#4 vagyok. Ne a legmagasabb árkategóriát keresd és kerüld azt amelyiknek VIP van a neve mellett.

Tapasztalat, hogy a plázacica kinézetűeket messze kerülöm. Azok túl nagyra tartják magukat, de a szex írtó rossz velük. Ha jó szexet akarsz, keress normál kinézetű, nem beképzelt csajt és meg fogsz lepődni. Ők lesik minden kívánságod és hidd el nagyon sok mindent engednek, hiszen viszont akarnak téged látni újból. Olyat keress aki régóta és egy helyen hírdet, ő az aki visszajáró vendégeket tart és mindent meg is tesz értük. A RL oldalon a vállalások között, ha minél több a fehér akkor tudod, hogy nem lehúzós és nem finnyás a csaj. Én személy szerint a VIP-es, szilikonos plázacicákhoz ezer éve nem járok, ott semmi szolgáltatást nem kapsz, de mindenért még külön is fizethetsz, csak a lehúzás és idő nézegetés.

jan. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!