Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jó méret 25 évesen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó méret 25 évesen a 19centi hosszú pénisz és az olyan vastagság mint a 2 decis royál votka üvege?

Figyelt kérdés

jan. 10. 02:29
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Szerintem normális kérdést tettem fel ha nem tetszik leléphetsz nem kell ide otrombáskodnod
jan. 10. 02:33
 2/30 anonim ***** válasza:
61%

Szopnám.

F

jan. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Hát nekem ez nem tűnik normális kérdésnek, de lehet velem van a baj:(

Amúgy furcsa, hogy miért a royal vodkához (d, nem t!) méred magadat.

jan. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ne a hejesírással(ly)foglalkozz már nem a tanulás kategóriába írtam! Vagy igen? Te bamba jószág....
jan. 10. 02:56
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Tudod nem a helyesírás a probléma a kérdéssel, azt igazából csak mellékesen megjegyeztem (4es vagyok).

A probléma az, hogy provokálsz, uszítasz embereket. Beszélsz itt 19 centis péniszekről, meg vodkás üveg vastagságokról, és akkor valaki rákattint, látja ezt és azt gondolja, "basszus nekem csak 14,5 centi, ezek meg itt 19-el panaszkodnak, biztos a szemét nők miatt van, mert nekik semmi sem elég, kezdjük el utálni őket".

jan. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Miért kéne utálni őket? A legtöbb pasinak 11-13centi és 10-12centi körátmérő. Ezzel a nők is tisztában vannak úgy hiszem. Gondoltam valamennyi nő megírja hogy nem jó mert túl hosszú vagy túl vastag vagy fáj vagy éppen hű de jó ez lenne a kérdés lényege nem az hogy kissebbségbe tegyek bármilyen pasit vagy provokáljak alárkit is!
jan. 10. 03:13
 7/30 anonim ***** válasza:

Hogy a legtöbb pasinak hosszúság, kerület mekkora, fogalmam sincs, lehet hogy neked van. Hogy a nők tisztában vannak-e ezekkel az adatokkal azt amúgy nagyon erősen kétlem, azt meg főleg, hogy érdekli-e őket.

Ha meg tényleg nem akartál provokálni, akkor bocsánat, hogy megvádoltalak vele (nekem a 19 centizés annak tűnt).

jan. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Csak szimplán magam miatt kérdeztem, nekem végképp nem állt szándékomban provokálni vagy megsérteni bárkit is, nem vagyok az a fajta amig nem kötnek belém. És én is elnézést kérek tőled ha rossz hangnemben írtam, félre értettük egymást.
jan. 10. 03:41
 9/30 anonim ***** válasza:

Jó féle.


(üzit ne írj)

jan. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen 26 centi hosszú és olyan vastag, mint a 7 decis finlandia VOTKA üvege, és odavannak érte a nők, úgyhogy elbújhacc! 😆 [link]

De most tényleg, mire jók ezek a kérdések? Itt akarsz dicsekedni?

jan. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!