Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elég egy átlagosnak számító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég egy átlagosnak számító (14,5 cm) méret ahhoz hogy tudjak erős orgazmust okozni?

Figyelt kérdés
jan. 10. 06:20
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Egyénenként változó. Van akinél ha keményen kutyaban pakolsz vele lehet sikereket érsz el. Vastagság milyen? Kemény vagy lóg rajta a bőre? Ezek is számítanak
jan. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Sokan semmilyet nem tudnak, 6-8 nő közül egynek sem. Te meg szüzen mindjárt erőset akarsz?


Kicsit szigorú vagy magadhoz.


Hetero férfi

jan. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha jól tudod használni, simán elég!

Nekem 12cm és ha keményen megb@szom az asszonyt, spriccelőset szokott élvezni!

De ha belegondolsz, a nők akkor is jókat tudnak élvezni, ha erősen megujjazzák a puncijukat! És az ember ujjai általában rövidebbek, mint a farkuk... :)

jan. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Nekem 19,hidd el ha megbasznám az asszonyod fel sem tudna kelni s a kölyökpöcsöd sem kéne neki:)
jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nehogy azt hidd, hogy a méret számít, vannak nők, akik a sokkal nagyobbtól sem tudnak elélvezni, csak egyedül a csiklójukon keresztül, vagy még úgy sem.
jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

#4


Az asszonyomnak már eleve herótja van tőle, mikor valaki "és" helyett "S"-zik...!

Ki nem állhatja a fajtádat, szóval esélyed nem volna nála a szexig eljutni! Úgyhogy ezt benézted...!🤣

Én csak annyit fűzök hozzá, hogy a 19 centidet meg nyomd abba inkább, aki nem tudott magyarul rendesen megtanítani! 😉

jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

A hosszméreted sokadik a sorban, amik megelőzik:


- vastagság,

- keménység,

- meddig tudod keményen döngetni a nőt,

- mennyire tudtad dugás előtt felizgatni,

- mennyire kívánja a nő a szexet,

- mennyire kíván téged,

- milyen a nő szexuális étvágy,

- hogy tud a nő elélvezni, csikló (90%) vs. hüvely (10%)


ezek után elég lényegtelen a hosszméreted.

jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Én most kivételesen nem a nagyf@szommal fogok dicsekedni. Nekem is kb ekkora van, és a feleségem 100 ból 98x el tud élvezni hüvelyi úton. Az évek alatt kiismertem már, tudom hogy mi és hogyan jó neki ahhoz, hogy el tudjon élvezni. Ennyi. Figyelni kell a nőre és nem csak ész nélkül döngetni. A szex a párodról is szól és nem csak rólad.
jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni, de még nagy fasz esetén is kellhet foglalkozni a csiklóval! Nézzétek meg Pamela és Tommy Lee videóját. Az embernek cirka 23-25/5,5, azt' mégis izgatja a csiklót a hölgy behatolás közben. Ki kell tapasztalni.
jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!