Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki vélemény?Mi az izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki vélemény?Mi az izgató szép punci?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valahogy sosem voltam megelégedve a puncimmal és ez miatt gátlásaim is voltak, vannak, szégyenlős vagyok.. mert azt gondolom amikor lecsúszik a bugyim a pasinak biztos nem fog tetszeni, bár ám ilyen soha nem volt... Inkább dicsérték mint negatív lett volna! De valahogy fejben ezt másként gondolom... Igazából normális puncim van, csak a kisajkaim kicsit nagyobbak amikor szetnyitom a lábam így fusztrál és műtéten gondolkozzom, hogy a gátlásaim elmúljanak! Jelenleg nincs senkim, lehet emiatt nem is nyitok sexuálisan! Lehet butaság kiírnom ezt a kérdést de kiváncsi vagyok férfiak véleményére, vagy nők tapasztalataira esetleg akinek volt már efféle beavatkozása, műtétje tapasztala szívesen fogadnám! Akár üzenetben is! Köszi ha elolvastad!

jan. 10. 18:01
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne bolondozz! Mindjárt kapsz 100 ajánlatot...! :)
jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
89%
A pina az pina. A férfiaknak szinte mind szép. Van 1-1 nagyon elhasznált rongyos, de még a többség azzal is elégedett. A műtét férfi oldalról felesleges. De ha te ettől érzed magad szebbnek, akkor menj. Nincs azzal sem semmi gond. A lényeg, hogy te jól érezd magad a testedben.
jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Egy puncinak nem kinéznie kell, hanem használhatónak kellene lenni. De én itt ezt írhatom. Rajtam sem segít senki. A pároméba egy ideje nem lehet behatolni. De az már úgy is marad örökre.
jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Amire addig eljutok már marhára nem érdekel milyen. Nincs két egyforma pina, de eddig egyre sem mondtam volna hogy csúnya.
jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Eddig minden partneremnek babapuncija volt. Egyet kivéve. Neki is kicsit nagyobbak voltak a kisajkai. Olyan volt, mint egy kinyílni készülő kis virág. Imádtam. Mindent megkapott, nyelvet, ujjat, a farkamat. Fantasztikusan szenvedélyes volt vele a szex.
jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

1,2 válaszoló köszönöm az értelmes válaszokat!

Én is úgy gondolom nekem kell jól érezzem magam a börömben első sorban!

3 válaszoló, én úgy érzem azért plusz extázist tud adni ha az a punci szép és kívánatos mint ha mikor használják ott csüng valami, de persze ez az én véleményem! 😀

jan. 10. 18:11
 7/49 anonim ***** válasza:
hm...
jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
5 válaszoló igazából én is néha pont így érzem magam mint egy kinyilni készülő virág 😅 de az viszont de viszont annak örülök ha ennek ellenére úgy gondolod szenvedélyes volt vele a sex, bár az nem csak egy puncin múlik! De köszi a választ
jan. 10. 18:16
 9/49 anonim ***** válasza:

6



"én úgy érzem azért plusz extázist tud adni ha az a punci szép és kívánatos mint ha mikor használják ott csüng valami, de persze ez az én véleményem"



Érzésre semmi pluszt nem ad az, hogy szép a puncid. Ha mondjuk szűk és kellően nedves, akkor már igen, de az meg nem függ össze a punci külsejével. Nyugi, ha nem vagy tág, és nem nedvesedsz túlságosan is, akkor szerintem szeretni fogják a puncid. Persze csak utánad. ;)

jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút felesleges ha nem sokkal nagyobb mint a nagy ajkak. Szerintem csak túlparázod a dolgot nagyon. :D Biztos szép puncid van.
jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!