Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon egy anál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon egy anál, mélytorok fel vagy egy ora mennyibe kerul?

Figyelt kérdés

Kinezten magamnak Fannit szegedi, nagyon szép és szereti az anált ra tud valaki velemenyt adni?

20 eves vagyok es szivesen kiprobalnek egy kemenyebb szexet



jan. 10. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel..
jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sopronba voltam egy lánynál. Fél órára mentem. A natúr francia plusz 5 ezer és a szájbaélvezés még plusz 5 ezer volt. Az alap meg 20 ezer szóval így fizettem 30 ezer forintot. Egy pesti lánynál az anál plusz 10 ezer volt. Szegeden nem tudom mennyi lehet de sokkal olcsóbb nem hiszem.
jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Az átlagár 20-30k között szór óránként, az análra 5k körüli extra felárat, a mélytorokra kb. ugyanennyit szoktak kérni. Szóval alsó hangon ha mélytorokkal, anállal kéred akkor kb. 30k-ba fog fájni egy látogatás, de változó (van olyan ki többet fog kérni). Mélytoroknál ne számíts vadulásra, van olyan prosti akinél ez kb. 1 cm-vel mélyebbet jelent, de nem valódi mélytorkozást.
jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer megkérdeztem egy prostit mikor nála voltam, hogy ha most seggbe akarom dugni, akkor az mennyi pluszt jelent, és nekem azt mondta, hogy 20.000 forint, és azt is csak gumiban. Inkább kihagytam, de nem azért, mert nem akartam, hanem mert nem volt nálam annyi plusz pénz. Illetve volt, csak nem a pénztárcámban, hanem lent a kocsiban. Így buktam, mert azt nem tudtam megoldani, hogy "bocs, mindjárt jövök, akkor 20 ezer, ugye?", majd visszatáncolok oda a szobába.
jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Erdemes előre lebeszelni. Tapasztalatom szerint ha előre le van beszélve akkor általában max +5-10 ezer es mehet az anal.

Ha ott helyben közlod siman azt mondja, hogy plusz 20 ezer.

jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Üdv kedves Kérdező!

Nem ajánlom a lányt, ugyanis kapásból az első értékelése egy elutasított, negatív értékelés lett.

Szerintem hanyagold.

jan. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
A putrisgizivel ingyé van.
jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!