Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudok ingyen teszt Kamagrá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok ingyen teszt Kamagrát rendelni?

Figyelt kérdés
Volt egy weboldal ahonnan korábban vettem, ott volt lehetőség 1 db teszt példányt kérni ingyen, hogy meggyőződj nem kamu. De az oldalt felújították, az opció eltûnt, és utána amit vettem az már kamu volt.

jan. 11. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
nincs ingyen ebed sehol se.
jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Doki felírja és nem kell kamu oldalakat igénybevenni
jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha mindenkit szidsz, akkor hogy várod hogy segítsenek?

Gyógyszereket csak biztos forrásból veszünk!

Egy doki kivizsgál és felírja azt a gyógyszert amire ténylegesen szükséged van.

jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 StevenUp ***** válasza:
13%
Komolyan 50 év alatt felmerül bárkiben hogy bogyót szedjen, hogy tudjon teljesíteni? Ez eléggé szánalmas
jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Senki nem fog neked adni ingyen. Nem áll érdekükben. Főleg mivel egy keleteurópai vagy, és ide még azok a cégek se küldenek minta terméket, akik amúgy szoktak küldeni (úgy World-wide).
jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

HAgyjátok már ezt a doktor kivizsgál!!

Semmi nem érdekli őket, csak felírja a Viagrát és kész.

NEm jobb az mint a neten vett szar .

jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#7 a doki látja a kórelőzményekből van-e kardiológiai problémád, ha nincs és nem tételezhető fel, hogy lenne (pl. nem egy 120 kg-s dagadék a páciens) akkor felírja és kész. A lelkiismeretesebb esetleg mér egy vérnyomást és megkérdez pár dolgot előtte.

De sokkal jobb... a netes sz.rok hatóanyag-tartalma totálisan bizonytalan, vagy van benne, vagy nincs.

jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elkanyarodtatok a tárgytól!


#8 látszik, hogy csaj vagy. Tudod ennek van egy protokollja hivatalosan. Mármint annak, hogy bárkinek is felirjanak ilyesmi gyógyszert.


Én megértem a kérdezőt, én se vágyom arra hogy ki tudja milyen urológus nyúljon fel könyékig a seggembe, közben meg ott stíröljön a kiégezett, leharcolt asszisztens (János korház). Bár a kérdezőnek talán most nem is ez a legfontosabb szempont, hanem hogy ingyen legyen.


#6 voltam

jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!