Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Hölgyek! Ki az, aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! Ki az, aki a nyelvével meg tudja érinteni a mellét és ki az, aki élvezi is, ha játszanak velük?

Figyelt kérdés
Más az elmélet és más a valóság, de mostanában egyre többször mozgat meg fejben ez a dolog és kíváncsi vagyok, jelen pillanatban hány nő van itt, aki szereti, ha foglalkoznak a mellével vagy nagyban része a szexualitásának a cici.

jan. 13. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha játszanak velük azt imádom.
jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Szinten mint az 1-es
jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Én megtudom, de nem szokásom egyébként. Inkább a pasi. :D
jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Szeretem ha a pasim játszik velük az előjáték részeként
jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Seila ***** válasza:
83%
Nekem kifejezetten érzékenyek és saját magamnak is szoktam tapizni, amikor el vagyok "foglalva" magammal. 😋
jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Imadnam ha a saját számba tudnám venni a mellbimbóimat. Szeretem csipkedni, benyálazva dörzsölni maszti közben. Azt is szeretem mikor a férfi/nő partnerem a szájával kényeztetni, talán akkor nedvesedek a legjobban.
jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
5-ös,6-os Bár segíthetnék nektek szingli pasiként az izgatásban,kényeztetésben...
jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Seila ***** válasza:

7

Csak abban? :P

jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8-as,nem csak abban... Bármi másban is...


Írj rám,ha gondolod,s persze csak ha nő vagy,megbeszélhetjük...


7-es voltam,s vagyok!

jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Irj nekem
jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!