Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfi miért bátrabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért bátrabb a nekik kevésbé tetsző nőkkel, és félős a "szebbekkel"?

Figyelt kérdés
jan. 13. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az izgalom miatt. Ez egyértelmű. Sajnos én is ilyen vagyok. Az összes nővel való kapcsolatom, akik tetszettek, minda kútba esett. Ehelyett elvettem egy olyat feleségül, aki "arra" jó. Gondoltam. De ráadásul aszexuális is. Erre viszont nem számítottam. Gáz.Egyszer majdcsak kihalunk. Vagy azért 1-2 gyereket még így is összehoz mindenki?
jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi miatt estek kútba pontosan?
jan. 13. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Amiatt, hogy nem mertem őket megszólítani. Zavarba jöttem, amikor rájuk néztem. Amire gondoltam, azt nem ilik kimondani, (De tetszel, de megdugnálak!) viszont semmi szalonképes mondat nem jutott eszembe, amivel ismerkedni lehetne.
jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé szépektől a visszautasítás se vág földhöz + nem érzem hogy tepernem kéne
jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobbak az esélyek az elsőkkel, mint az utóbbiakkal, ez egyértelmű...
jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Ahány kapcsolatom volt, mind olyan lányokkal akik kb éppenhogy tetszettek valamennyire. "Ha a másik épp olyan okos mint én, sokat tud a világról, akkor már legalább szebb ne legyen" ... talán a tudatalattim ezt mondaná. Persze szerelmes voltam mindbe, de a személyiségükbe szerettem bele.

Volt olyan párom is, akiért megőrültem. Viszont ez csak akkor működött, mikor volt köztünk egy egzisztenciális szakadék. Mint a mesében, én voltam John Smith, Ő Pokahontasz. Sajnos a mese más mint az élet, annyi mindenben gondolkodtunk teljesen másképp, hogy végül szétmentünk.

Furcsa dolog ez. Ha találkozom egy számomra gyönyörű nővel, hiába vagyok ugyanaz az ember, gyakorlatilag a szexen kívül alig tudok valamire gondolni. Eszünk egy cukrászdában, ül a széken és feláll. Hozzámér és feláll. Úgy fúj a szél, h érzem az illatát.. feláll. Közben kívülről kb olyannak tűnhetek aki nem figyel, nem megy bele semmi komolyba, és arra sem emlékszik 2 napja mit mondtak neki.

Míg egy nem különösen szép nővel múzeumba megyünk beszélgetni mi van ott, éjszakába nyúlóan ökörködünk a bubis rollerekkel, vagy jól érezzük magunkat egy koncerten.

A gyönyörű nő mellett kb bátorságom sincs megszólalni, de ha van, akkor se tudom mit mondjak.

jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy kíváncsiságból egy legközelebbi randin ha már előtte eleget ismerkedtünk online, akkor élőben elsütöm ezt. Ha tényleg azt váltja ki belőlem megmondom, h ne haragudjon, de annyira szexelni akarok vele, h nem fogok tudni összeszedetten kommunikálni. hát, kíváncsi vagyok mi lesz :D
jan. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak szépnek kell lenni hanem magasztos kisugárzásúnak
jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!