Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan sraccal, aki biszexuális (bár inkább erősebbek a meleg hajlamai) illetve szülnétek neki gyereket? Zavarna, ha néha pasikkal is kavarna?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Van ilyen nő? Ti heteró nők vagytok, vagy biszexek?

jan. 14. 21:39
 1/8 anonim válasza:
51%

Alapvetően számomra kizárt egy kapcsolatban, hogy mással "kavarni", nem, hogy egy házasságban ahol már családalapításról beszélgetünk. Így maga a kérdést sem értem.

Az, hogy egy friss kapcsolatban kiderülne, hogy a srác előttem volt másik fiúval is...

Ha nagyon az elején vagyunk, és akár csak randi volt, érzelmek nincsenek csak vonzalom, ott igen valószínűleg vége lenne az ismerkedésnek, de ott ahol vannak már érzelmek.. valjúk be rugalmasabbak már az emberek.

jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
A biszexekre nem úgy tekinteni hogy férfiak. Taszítanak. Számomra egy igazi férfi nem vágyik arra hogy pasit szopjon, vagy dugjon.
jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én bár aktív vagyok, nem nagyon szeretek pasit dugni. De szopni imádok, meg szeretem ha más pasi szop.
jan. 14. 21:58
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
#3 Akkor nem aktív vagy 🤣
jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan nem.
jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha egy kedves, értelmes, dolgos, okos férfiról van szó, akkor igen. Nekem (sajnos) fétisem is. Szóval én szeretném néha látni is őket! Persze lefektetnék pár szabályt. Nekem elég nagy a libidóm, szóval ha pl megvan annyit melegszexel amennyit akar, de egyébként csak akkor hagynám elmenni ha én már elmentem. :P


Amúgy pedig miért ne szülnék neki? Azért mert biszex még lehet jó apa. Sokkal-sokkal-sokkal jobb mint egy alkoholista drogos hetero.

jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Nálam egy kapcsolatba nem fér bele, hogy van harmadik meg negyedik, többedik fél. Mindegy milyen okból. Számomra mindegy, hogy biszex vagy e, vagy sem.

Bár, hogy "erősebbek" a meleg hajlamaid, semmi jót nem mond el rólad egy nőnek. Kvázi úgy hangzik ez az egész, mintha csak akarnál egy gyereket, és ehhez a nő a megfelelő eszköz, de közben te vígan fetrengenél a faszikkal. Érted már, milyen gáz és visszatetsző ez?

jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6) fuhh, nagyon adlak 😁
jan. 15. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!