Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi szilikon mellű nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szilikon mellű nő lehet az országban arányaiban?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta próbálok megismerkedni ilyen nővel, de sosem futottam még össze

jan. 15. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván nagyon drága egy ilyen műtét, a nagyon pénzes pasikkal kezdenek ki az ilyen nők.
jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bőven átlag folott keresek, nem ezzel van a probléma. Hanem, hogy még osszefutas szintjen sem botlottam még ilyen nobe
jan. 15. 14:00
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Összefutás szintjén nem is fogsz, mert ruhában nem lehet megállapítani, hogy kinek van szilikon melle, mivel vannak, akik csak kitömik a melltartót, vagy push up-ot hordanak, vagy mittudomén, érted.

Bikiniben mondjuk látszik, hogy kinek igazi, és kinek nem. Nyáron is, lenge ruhában. Télen lehetetlen küldetés ezt megállapítani, kivéve ha éppen te dugod, de hát legyünk őszinték....

jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fárasztó96 ***** válasza:
77%
Nekem az original kiadásra van csak pénzem, néha ezt is sokallom.
jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Edzőteremben szinte csak olyanok vannak. Ha ennyire nem találtál, nyilván nem is kerestél.
jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5


Mondjuk igen, mert akik csajok az edzőteremben vannak, többségüknek tényleg szilikon melle van, mert amikor diétáznak, akkor fogynak a mellükből is, és konkrétan "lefogyják" a mellüket, ezért kell a szilikon. Ez mondjuk egy jó ötlet, csak hát oda edzeni járnak emberek, nem ismerkedni.

jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem a tipikus rusnya lufimellek vannak csak, nagyon szépen, természetesre is meg tudják csinálni. Lehet láttál már ilyet, csak fel sem tűnt.
jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Az IQ-d akkor bőven átlag alatt viszont, ha valóban nem találtál.
jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Az országos arányokra nem tudok nyilatkozni. Életem során eddig kb. 50-60 nővel voltam (egyik sem volt fizetős!), ebből 2 szilikonmellű volt. Nem én kerestem, így jött.
jan. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Pedig rengetegnek van

Nézz szét a médiában...

jan. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!