Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pózok tudnak működni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózok tudnak működni egy +100 kilós nő és egy 13 cm-es farkú pasi között?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a méret a lényeg, mert sok más módon is ki lehet elégíteni egy nőt de mégis a méretek miatt sok szexpóz nem megoldható egy 100+ kilós nő esetében.


Esetleg érdekelne duci nők véleménye is, hogy számukra mi az a méret amivel már mindent meg tudnak valósítani az ágyban amire vágynak.



jan. 15. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
hat soha nem voltam ilyen novel,de talan a kutya mert ott alapbol jobban erzodik minden es a bele se zavar be
jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a pasi 180/70
jan. 15. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
A sovány csajok jobban igénylik a nagyobbat, és jobban is bírják mint a duci nők.
jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
69
jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Bármelyik. Eddig minden duci nő szűk volt akivel dugtam. De volt 160 cm 45 kg akiben harangoztam, aztán maradt az anál.
jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Hátulról simán működött, illetve szemből, de a földön, ágy szélén térdelve. Nincs semmi extra a túlsúlyban sem póz terén.
jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
En is azt vettem eszre, hogy a vekony lanyok tagabbak..
jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Farkas póz.
jan. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Nekem 15/4 a farkam, nem olyan kicsi, de nagy sem… Barátnőm pedig pont 100 kg. Az elején szűk, de utàna mindig nagyon tág. Misszionáriusban szoktunk, bár ilyenkor mindig érzem, hogy kéne még hossz, pláne hogy a hasától is nem érek oda rendesen, ennek ellenére élvezi. Lovagolni is szokott, ott sincs gond, kutyapózban ha nagyon bepucsít, még nagyon mélyre is betudom neki nyomni. Szóval megoldható. Persze van hogy érzem, hogy mehetne nagyobb is neki, de így is majdnem mindig van orgazmusa.
jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!