Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amely nő szexben prűd az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amely nő szexben prűd az miért van ?

Figyelt kérdés
jan. 16. 10:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezer oka lehet neveltetes, vallás, tarsadalmi hatás, rossz tapasztalatok, nem megfelelő férfi stb
jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Gátlásos.


Sokmindentől lehet. Önértékelési zavar, stb.

jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%
Azért, mert érzelmileg éretlen (életkortól függetlenül), értelmileg elmaradott
jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A személyisége miatt...

Az meg mitől olyan, hát sok mindentől lehet, nevelés, vallás, önértékelés, konkrét szexuális trauma, stb

jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek majdnem minden előző válaszolóval.

Emberi tulajdonság,bármi miatt lehet.

(3as sajnálom,hogy tőlem kell megtudnod,de te vagy értelmileg elmaradott.😞Vagy egyszerűen paraszt.)

jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem volt olyan pasival aki ért a nőkhöz. Ezeket ha lerendezzi kormálisan egy igazi férfi mindjárt ribik ledzenek az ágyban.
jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy, hogy mi számít prűdnek. Az oldalon megkaptam már ezt, csak azért mert nem szeretem az anált, és nem engedem. Olvastam már olyat is, hogy aki nem akar belemenni 3asba, párcserébe, seggből szájba, bdsm stb az prűd. Szerintem valahol az igazi prűd az olyan, hogy szexelni csak ritkán 1-2 pózban, változatosság nélkül hajlandó csak.
jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#6

Rohadt nagyot tévedsz.

Egy prűd nőt semmilyen faszi nem fog tudni "normálisan lerendezni".

Esetleg,ha ráelölteti,de akkor meg csak rosszabb lesz,mint volt.

jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Egyet értek a 7essel!

Néhány pasi agya sajnos teljesen elszállt.Persze,hogy prűd vagy...Gondolom nem olyan 3asra gondolnak akik prűdnek tartottak ahol pl a +1pasi téged is meg őt is megdug és a bdsmnél se te lennél a domináns.Persze semmi bajom azzal ha valaki szereti ezeket,de ezek az úgymond "extrák".

jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

8# ashoz;

Totálisan igaz, nekem 8 hónapig volt egy prűd nőm, aki nem mellesleg intelligens és szép volt, kedves, de szexuális értelemben semmit sem tudtam kihozni belőle.

Pedig nem adtam fel egyből, de nem segített a kommunikáció, a gyakorlás, gyakorlatilag olyan volt a szexben, mint egy automatikus záródó ajtó.

Amint arra került a sor, ugyanazt csinálta ( rosszul), amít elvileg 10 szer átbeszéltünk és esküdött, hogy majd el tudja engedni magát.

Nem tudta, emiatt szakítottam vele.

jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!