Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülés után megváltozott test...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után megváltozott test hogyan hatott a szexuális életetekre?

Figyelt kérdés

Gondolok itt striákra a hason, kicsit megnyúlt/megereszkedett bőrre, császár hegre, kötény hasra. Ha kihagytam valamit nyugodtan írjatok meg kommentben.


Férfiak és nők válaszára is kíváncsi vagyok.


Köszönöm, ha megosztod velem a tapasztalatod. :)



jan. 16. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk szerencsénk volt, mert a feleségemnek csak nagyon halvány striák lettek a hasán. Semmi egyéb.
jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem csak a császár hegem van 2 terhesség után. Ez nem okoz gondot. Viszont az, hogy 2 gyerek mellett már alig jut időm, energiám edzeni, megfelelően táplálkozni, na az már probléma.
jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Semmi nem okozott gondot. Az én gyerekemet hordta azért ilyen. Kicsit perverzebbek lettünk minketten, nincs annál erotikusabb mikor orgazmus közben kicsöpög a tej a bimbón.
jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát nekem sosem csöpögött, pedig összesen 2,5 évig szoptattam 😅
jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megnőttek a melleim.

Apát alig tudom levakarni magamról folyton "csöcsörészik"!:)

jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kötény hasam lett, császárhegem van, és egész hasam csupa stria. 🤷‍♀️ 4 hónapja szültem. A párom oda meg vissza van értem. Sokszor inkább nekem nem tetszik amit látok, ő mindig azt mondja, hogy életet adtam az ő második szerelmének, úgyhogy legyek büszke arra a testre, mert ő is az 🤷‍♀️😊 A szexuális életünkre a megszottyadt testem nincs kihatással. Ugyanolyan minden mint előtte, sőt! 😊 Csak már a kicsi miatt nincs energiánk minden nap, valamelyikünk mindig bealszik 🤭😅
jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A test nem befolyásolt semmiben, a megváltozott körülmények inkább, kevesebb lett az idő, alkalom, ahogy nőttek a gyerekek.
jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Scream85 ***** válasza:

Mi a feleségemmel a szülés után is annyit szexelünk mint előtte.

Az általad sorolt testi változások egyáltalán nem befolyásolnak.

jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
jan. 17. 10:48
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
A párom májusban szült azóta ne kivánt eggyüt lenni velem és januárban meg untam és elköltöztem nem keszek kini szerzetes
jan. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!