Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi akinek őszinté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akinek őszintén csak az számít szexnél,orálnál hogy a nőnek jó legyen?

Figyelt kérdés

Azt mondja neki mindegy ,attól lesz jó ha nekem jó,pl van hogy csak kinyal de nem feltétlenül vágyik szopásra,mert azt mondja hogy az hogy alaposan kinyalt neki ugyanolyan jó mint nekem.

Nekem ez kicsit hihetetlenül hangzik.


jan. 16. 20:56
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
85%
azért oda vissza játszik a dolog szerintem ilyen férfi nincs
jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Pedig én is ilyen vagyok. Szexben a legjobb és a legizgatóbb mikor orgazmust okoztál a nőnek. Aztán ha ő megvolt utána jöhetek csak én.
jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamit brutál mód kompenzálni akar
jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#2 Tehát nem, vagy nem érted amit írt.
jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Engem igen, mindenáron teljesíteni akarok, és kompenzálni a hiányosságomat.
jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jogos. Csak a főcímet olvastam. Bocsi. Kettes voltam
jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a része még teljesen természetes dolog, hogy örömet szeretne okozni neked vagy egy adott nőnek amivel még semmi gond nincsen, sőt ennek alapnak kellene, hogy legyen. Tudom, hogy sajnos sokaknál nem az, de tényleg ez kellene legyen a minimum, hogy érdekel a partnered/párod szexuális öröme.


Amit leírtál én kicsit álszenteskedésnek és túlkompenzálásnak gondolom. A szex és ezek a dolgok a kölcsönös örömszerzésről szólnak, de most nyilván olyannal nincs semmi baj, hogy olykor-olykor csak az egyik fél kényezteti a másikat, csak így előadva ez olyan túltolt kamunak tűnik. Mintha ezzel akarna feltűnni jobb színben vagy azt mutatni, hogy ő márpedig "különleges".

jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A valóéletben a férfiak jó ha 1 ezreléke ilyen, de itt a gyakorin mind a nők mind a férfiak 60%ának multiorgazmusa van ha orálisan kényeztethetnek.
jan. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de az fura, ha nincs kölcsönösség, akkor ő máshogy elégíti ki magát.
jan. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!