Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál előtt kell tágítanom? Ba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál előtt kell tágítanom? Barátnőmmel beszélgettünk a popószexről hogy igazából szereti de ritkán. Én nem hoztam fel a témát annyira nem vagyok rákattanva. De ha már felvetette akkor nyilván benne vagyok.

Figyelt kérdés

Előtte kicsit megujjazzam a fenekét vagy mehet óvatosan finoman a dolog?

Nem úgy akarom mint a varrógép.😉😊

(Tudom sok síkosító)

Egyébként átlag méretem van 17cm.


jan. 16. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
lazulás, lazulás, lazulás, folyamatosság
jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, muszáj. És ne legyél türelmetlen.
jan. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 steven95 ***** válasza:
100%

Ez nem vagina. És nem (csak) a hossz számít hanem a vastagságod. Egyet kell megjegyezned: attól hogy már bent vagy az elején, az még feszíthet neki, azaz ha már bent vagy teljes vastagságra, még nem vagy túl a tágításra való odafigyelésen! Ez a titok. És a "gyorsan túlleni módszer" itt nagyooooon nem jó, itt nincs szűzhártya A másik azért mégiscsak hosszú a méreted, a végbél meg kanyargós, "utat kell találnod benne" mert különben olyan lesz mint amikor a kabát ujjába dugnád a kezed, de az meg van csavarodva és csak feszíted feszíted, de nem "engedi" a kezed, ez az ami kényelmetlen érzést okozhat még.

Ha még kimosást is beiktattok, a víz legyen testmeleg, mert egy kicsit is hidegebb víz fájdalmas görcsöt okozhat percekig. Illetve forró se legyen, mert azt nem nagyon érzed alul hogy leforrázod a végbél falat. 2dl vizes öblögetés bőven elég, míg tiszta nem lesz, a lényeg ne legyen ideje mélyre hatolni, hogy fellazítsa a mélyebben a salakanyagot. Ennyi. ÉS síkosító, mert! lehet úgy tűnik megy anélkül is ha már bent vagy, de úgy kidörzsölheted hogy csak na... :)

jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Embere válogatja. En eddig 3 novel csináltam, 2nél kellett az ujjal valo tágitás. Szépen fokozatosan, egy ujj, majd 2, és utána még a kettot megprobálni akár szétnyitni kicsit, vagy elég jol játszani vele.

Viszont a harmadik esetnél, a exem csak úgy ahogy volt, simán át tudta tenni puncibol popsiba. Se krém, se tágitás. De úgy fogom fel, hogy o nagyon nagy kivétel volt.

jan. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a fizikai tágítás fontos, hanem a terület felizgatása. Nyelvvel, nyálas ujjal, síkosítóval. Ha bedugtad egy ujjadat, várjatok, lassan haladj és mindig türelmesen, legyen ideje egy jó kilégzésre, tudatos lazításra. ha egy ujj komfortosan jár ki-be, meg tudsz vele a zárógyűrűn belül kicsit körbemamatni, akkor mehet mellé a második. Ugyanígy, adjatok neki időt.

esetleg különböző formájú anál dildókkal is lehet játszani, azok segítenek ellazítani a területet.


Mi mindketten imádjuk az anált, de hülye fejjel általában elkapkodjuk, mert nagyobb a vágy mint a türelem, ezért aztán van hogy nem sikerül, fájdalmat okoz és halasztani kell a dolgot.

jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Jobb ha először magadon próbálod ki egy hasonló méretű mű fütyivel.

Akkor majd tudod hogy mit és hogyan kellene csinálni.

jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

"Egyébként átlag méretem van 17cm."


Ha póniló vagy, akkor átlag méret.

jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ki ne talád már hogy nagy.

Akkor ha a 17-es nagy akkor a 20 milyen?

jan. 18. 00:00
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

"Ki ne talád már hogy nagy."


Oké, akkor legyen kicsi a 17 cm.


Vagy mikropénisz?


Melyiket szeretnéd hallani?

jan. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 érdeklődő35 ***** válasza:
26%
Szerinted mi az átlagos? Én úgy hallottam hogy a 15-17
jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!