Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők amikor egy kis méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők amikor egy kis méretű partner után sokkal nagyobb farkú férfival szexeltek, mi okoz nagyobb élményt vagy intenzívebb orgazmust?

Figyelt kérdés

1. A hosszúsága miatt megérint olyan helyen is ahová a rövidebb nem ért el?


2. Vastagsága miatt jobban kitölt és teljesebb intenzívebb érzést ad?


3. A nagyobb látványra és fogásra is sokkal izgatóbb?


4. A nagyobb farkú férfi magabiztosabb, férfiasabb viselkedésű, nem parázik a méret miatt?



jan. 17. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Az első három.
jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1# te ezt milyen méret különbséggel tapasztaltad meg? Mekkora volt előbb majd utána?
jan. 17. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát le kell lombozzalak, én pl egy átlagos, kb 15 cm es után " kaptam" egy kb 20 cm es és vastagabbat, azóta 3 szor próbáltunk szexelni, egyik sem jött össze, most a szakításon gondolkofom. Egyszerűen túl nagy, fáj, nem tudunk belelendülni a dolgokba, nem tudok a szexre koncentrálni.
jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

nekem is gondot okozott a nagy méret (feszített)

25l

jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
2, 4
jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Eleinte csak szenvedtünk. Sok időbe telt, több próbálkozásba, mire sikerült a rendes behatolás és végig ment az aktus. Több gyakorlás és belefektetett munka volt. Nekem megérte, mert azóta 5 éve vele vagyok.

Ha pedig voksolnom kéne, a másodikra szavaznék. Hosszabb távon nagyon élvezetes.

jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
#2 Ő a 4. pasi az életemben. Előtte olyan átlagos/átlag alattiak voltak. Ha tippelnek kellene akkor 12-15 között. Vastagságra fogalmam sincs, de kettő masculan óvszert használt, egy pedig durexet. A mostani páromnak 19-20 között van és a masculan kicsi rá. A durex xl-t használja.
jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
2 és 3 leginkább
jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8# eddig mekkora volt a legnagyobb és mekkora volt előtte?
jan. 17. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!