Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokszor elhangzik hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor elhangzik hogy a férfi az adott nőt csak " üritesre" használja. Férfiak , milyen típusú nőket hasznaltok kimondottan csak arra?

Figyelt kérdés

Tehat ha nagyon csúnya akkor nyilván nem dugod meg.

Ha elmegy, megdugod de annyira nem szep hogy vele legyél ezért csak a szexre használod?

Vagy hogy működik ez ?


jan. 17. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem pl mindig kapcsolatot akartak szóval csak szexbe nem akart senki belemenni aki korombéli volt. Ilyen csak szex egyedül akkor volt amikor a nők idősebbek volt nálam vagy egy 10-essel még a fősuli alatt de szerintem ott ők használtak engem első sorban nem én őket, de jó volt "üríteni" természetesen :D Ha tehetném úgy élnél az életemet viszont úgy sok mindenről le is maradnék szóval...maradnak az emlékek. F.
jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Vagy mert van kapcsolata

Vagy ds viszony

Vagy izgatja, hogy erre használja

Vagy mert dugható, s jól esik elmenni, de semmit nem akar tőle


45/F

jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
En nekem azok ilyenek akik szep nagyon es jok a szexbe de nagyon butak es az eletbe semmik es csak erre jok
jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szexre az van, "használva" akit egyébként nem vállalnék fel.

Asszonynak alkalmatlan!

Pl:képtelen háztartást vezetni

Több a kiadása mint a bevétele.

jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 StevenUp ***** válasza:
86%

Általában az olcsó nők valók erre. Aki játsza az eszét, aztán két pia után vihetőek.


Könnyebb lenne azt kérdezni, hogy melyik nőt nem erre használják.


Azokat a nőket, akiknek van tartása, méltóság, egyenrangúnak tekint, művelt, életrevaló stb stb.

Ezeket a nőket nem lehet "csak ürítésre" használni mert van bennük egyfajta varázs, ami miatt akarva akaratlanul ragaszkodik hozzájuk a férfi. És ha a ragaszkodás megvan akkor több is lehet benne, mint egy pár szimpla dugás.

Akik meg ennyit sem tudnak felmutatni, arra hosszútávon nincs szükség.

jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki nyíltan felvállalt barátnőként ciki lenne, de szexpartnernek meg megfelel.
jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mert nekem van egy szexpartnerem. O a férfi és soha nem vállalt fel. Az utcán a kezét sem foghatom, mostanában csak itthon látogat meg és egyből szex után elmegy tehát tényleg csak " üríteni" jön ami nekem nyilván nagyon fáj . Van munkám , lakásom ,normális életet élek. Tudja hogy mással soha nem szexelek,nem vagyok egy könnyen kapható..... Akkor kizárásos alapon azért nem akar tőlem többet mert csúnya vagyok vagy mert van valakije? Vags esetleg nem akar komoly kapcsolatot. Ez a 3 ami eszembe jut.
jan. 17. 16:59
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nős?
jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem.
jan. 17. 17:10
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Szexpartner


De te elélvezel vele?

jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!