Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy férfinek semmi szexuális élete nincsen?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, nekem határozottan azért nincsen szexuális életem, mert iszonyat sovány vagyok, nem férfias se az arcom, se a hangom. Szarul nézek ki.

jan. 17. 20:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk ha így álssz hozzá az. De ha nem vagy elégedett magaddal akkor változtass rajat, magadért. Ne azért hogy nőd legyen. Majd egyszer rájössz, hogy a boldogságod nem másoktól függ.
jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
78%
#11 Igen, jól látjátok elírtam egy szót. Remélem jönnek a dedósok ujjal mutogatni miatta.
jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
28%
Egy ferfi onkielegitesben is meg tudja talalni viszonylagosan kielegitoen a nemi eletet.
jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
persze... na akkor sok sikert. Inkább fel is akasztom magam.
jan. 18. 00:22
 15/27 anonim ***** válasza:

Feleségem belső nemi szerveinek egy részét eltávolították orvosi úton.

Azóta nem kívánja a szexet. Szeretem a feleségem, el kellett fogadnom és el is fogadtam, hogy ez így van már csak azért is, mert az erőszakoskodás nálunk szóba nem jöhet. Így jártam!

jan. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Igazából fejben dől el, aki nyafog ahelyett, hogy csajozni, na az garantáltan nem fog dugni, vagy menj el hivatásoshoz.
jan. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Vannak, akiknek sokkal nagyobb problémájuk van a tiédnèl.

Sovány vagy És?

Van, aki kövér, mindannak ellenére, hogy bem zabál össze mindent.

Van egy ismerősöm, (nő) nagyon szép volt, nőies, és 30 éves koràra elhízott, és nem azért, mert össze-vissza evett minden szart.

Ő már nem kapja vissza a régi énjét, hiába tesz értem.

A másik nő ismerősöm már gyermekkorában duci volt és felnőtt koràra nagyon el van hìzva.

Ès ő sem azért kövér, mert egészségtelen élelet èl.

jan. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

"elhízott, és nem azért, mert össze-vissza evett minden szart"


de, azért hízott meg, mert zabált.

jan. 18. 09:52
 19/27 anonim ***** válasza:

Mint a legtöbb dologban, itt is az arany középút a helyes.

Nyilván vannak akinek könnyebb hízni, mindenféle szervi okokból, mert rosszul dolgozza fel az ételeket a szervezete, stb.

VISZONT, a fizikában van egy olyan dolog hogy energiamegmaradás törvénye. Ergo nincs olyan hogy valaki pl fél kiló kaját eszik, és 2 kilót hízik tőle. Szóval kétségtelen, hogy a semmitől senki nem fog hízni, de persze valaki jobban ehet összevissza, valaki kevésbé

jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, te nagyon primitív vagy!.


Nem azért hìzott meg, mert zabàlt, te nagyon sötét!

jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!