Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nagyobb formás popsin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nagyobb formás popsin mi áll jobban szerintetek? Francia bugyi, brazil vagy tanga? (22/N)

Figyelt kérdés

jan. 18. 20:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Tanga 😘
jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
44%

Ha már nagyobb, akkor eleve nem formás.

A pici, kerek, akkor pedig minden izgató rajta. De nyilván a legizgatóbb, ami a legkevesebbet takar, vagyis a tanga.

jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökre testalkat-függő. Nekem pl nagyobb és formás is a fenekem, de a francia egyáltalán nem áll jól, sokkal inkább a brazil/féltanga fazon, ami hosszítja a comb/fenék ívét.

Meg nem mindegy, hogy feszes, kemény anyagból vagy, vagy olyanból, amibe akkor is bevág a zsinór, ha izmos és nem hájas, egyszerűen az izomtónusa miatt (nekem pl utóbbi fajta az izomzatom, sajnos)


Vegyél ilyet is, olyat is, nézd meg tükörben, és te magad is látni fogod.

jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Franciabugyi, kizárólag :D
jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, úgyis leveszem. :D

Egyébként a fazon nekem mindegy, inkább a csipkés dolgokat szeretem a páromon, főleg világos színekben.

jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
A semmi :-)
jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%
Tanga, nem is kérdés.
jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is nagyobb popsija van, az ő alkatához a brazil vagy a tanga jobban illik. A 13-as válaszoló fogalmazta meg a legjobban egyébként.
jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy milyen formája van. Ha nagy lapaj, ráncos tepsi akkor az áll jól ami legtöbbet takar.
jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

Formás,nagyobb popsin sztem ugyanugy izgató lehet egy tangabugyika,vagy épp egy francia...


Én szingli pasiként ám inkább tanga-párti vagyok,de nyilván a franciabugyi is tetszik,s lehet izgató,sejtelmes egy nagyobb női popsin!!!

jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!