Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Hali, volt egy alkalom, ovszer rajtam, toltuk, a barátnőm volt felűl, lovagolt. Elmentem most hamarabb és mondta, hogy mindjárt ő is és ez miatt még miután elmentem tovább csináltam még kb 30 másodpercig maximum. Ezután levettem az óvszert, volt benne anyag meg sértetlen volt semmi baja nem volt. Az a kérdésem, hogy lehetséges-e, hogy miután elmentem és folytattuk, az ondo lefolyt volna valahogy és utána azt valahogy visszanyomtam volna. Az létezik? Vagy akkor az egész kifolyt volna? 1 napja késik neki és aggódunk.

Előre is köszi!



jan. 21. 13:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Behalok..
jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

xd


nem hinném

jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Remélem, mert politikai cél, hogy teleszüljük a Kárpát-medencét
jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Majd ha egy hete késik, akkor aggódj.
jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ovulációnál periódus közepén vérzett neki valami miatt, nem tudom ez közrejátszik-e?
jan. 21. 18:43
 6/22 A kérdező kommentje:
3 napja késik neki, nagyon ideges szegény.
jan. 23. 09:37
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Azáltal, hogy idegeskedik méginkább késni fog neki. Semmi probléma nem lesz valószínűleg, ha semmi sem sántít a storyban. Nyugodjatok meg. Fiatalon én is ilyen voltam, majd kinövitek.
jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Fel is fújtam utána, majd bekötöttem, reggelre is ugyan úgy fel volt fujva. Mindig így csináljuk, hogy lássuk ha gond lenne veletlen. De nem volt egyetlen alkalommal se. Ezért nem értjük, hogy hogyan lehetne.
jan. 23. 10:26
 9/22 A kérdező kommentje:
Szegény annyira izgul, reggelizni se tudott.
jan. 23. 10:27
 10/22 anonim ***** válasza:

Gyorsteszt. Már kimutatja.

Ha pozitív: Mazeltow!

jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!