Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 évesen perverz mód fantáziá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen perverz mód fantáziálok fiatal lányokról. Gáz ez?

Figyelt kérdés

Egyik szomszédom egy iskolás csaj (18 éves lehet de max 19). Az apja annyi idős mint én. Na most semmi rosszat nem kell elképzelni csak ilyenekre gondolok hogy tökön rúg és könyörgök a lábai előtt. Vagy lemegyek kutyáűba és pitizek neki stb. A napokban felmerült bennem hogy ez tiszta gáz így mert a lányom is lehetne. Valamiért mégis vonz az elképzelés hogy lealázzon egy fiatal lány. Ez így nagyon gáz szerintetek?

(Hozzá teszem normális barátnőm már nem lesz, és semmilyen kapcsolatom se már nőkkel mert ezt így már elengedtem. Tehát csak elképzelésekben élem ki a rejtett vágyaim.)



jan. 21. 14:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Jól van az, csak enyhén vagy defektes .
jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem gáz, az ilyen idős lányok néznek ki a legjobban. Ki is élheted az ilyen vágyaidat, ha elmész egy fiatal prostihoz vagy dominához.
jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem, hiszen minden csaj fiatalon szép. Azért mert öregedsz, az ízlésed nem változik, csak a lehetőségeid
jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Nyugi! Én tőled idősebb vagyok de én is fantáziálok még ennél fiatalabb lányokról is! Bár nekem nincsenek ilyen vagy hasonló perverz vágyaim.
jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne gáz? Bár gondolom így akarsz fiatal csajokat online felszedni. Nem hinném hogy járható az út, inkább élőben figyeld melyiknek jössz be. Nagyon sok fiatal csaj bukik most az idősebb palikra. Csak a sugardaddy vadászokra figyelj. :D Drága az iphone :D Amugy meg kit érdekel ki mit gondol, éld meg amire vágysz. 37/f
jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem akarok senkit felszedni #5 mert egyéb okok miatt képtelen vagyok normális párkapcsolatra. Már volt egyébként barátnőm több is, de sosem működött hosszabb ideig. Az ilyen fiatal lányokkal pedig szerintem egyáltalán nem is lennék egy hullámhosszon, szóval esélytelen lenne bármi kapcsolat.

Alkalmilag meg dominához, ilyesmi nem akarok elmenni, jól elvagyok én magamnak is.

Azért írtam ki a kérdést mert valahol úgy érzem ez így nem teljesen normális. Talán kcsiit aberrált vagyok hogy leginkább ilyen gondolatok hoznak lázba. De hát ez van, hogy mire gondolok azt amúgy úgysem tudja senki.

Végül is valamennyire meg is nyugodtam. Kösz mindenkinek a válaszokat!

jan. 21. 15:29
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Én 56 éves létemre meg is élem velük. Szóval nem gáz.
jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem gáz.
jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%

"A napokban felmerült bennem hogy ez tiszta gáz így mert a lányom is lehetne."

Átmosták a fejedet a feministák, vagy mi van veled? A jó alakú 18-20 éves csajokat kábé minden hetero férfi szexinek találja, így intézte a dolgot az evolúció. (az egy másik kérdés, hogy kábé semmi közös dolgod nem lenne egy 18-20 éves lánnyal, de ezzel te is tisztában vagy)

jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%
Hm,mennyi pedo.
jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!