Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden nő képes az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő képes az anális orgazmusra?

Figyelt kérdés
Páromat kellene análisan orgazmálnom, mit csináljak, hogy tutira élvezzen?
jan. 22. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Foglalkozz a csiklójával, minden más mese.

Pasiként te is élvezheted ha a feneked nyalják, de ettől nem lesz orgazmusod. Vagy akinek mégis van, az kb. fejben csinálja saját magának és ott a fantáziájának a kiszolgálása teszi kielégülté és nem a fizikai stimulálás.

jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Cáfolom. Első, te nagyon félre vagy informálva. :D


32/N

jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

TUTIRA nem fog elélvezni, de tudsz sokat tenni azért hogy sikert érj el.


Nekem eddig egyszer volt igazi anális orgazmusom, ujjazástól. Szóval létező jelenség, de tény hogy akkor 100%-ban ott tudtam lenni fejben is, teljesen egymásra voltunk hangolódva.


Nézz utána a csikló anatómiájának. Van két "karja", ami lenyúlik egészen a hüvelybemenetig, azt öleli körbe, a gát felől. Azaz, simán lehet ingerelni a végbélnyílás izgatásával is.

jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Miután főleg agyban dől el a dolog simán elélvezhet attól is ha csak a melleit nyalogatod! Azért egy seggbekúrás ennél jóval jobb!
jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem, sőt. Csak ettől nagyon kevés nő tud elélvezni. Saját számaim: 1/7. De neki tényleg nem kellett más.
jan. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Én igen! Egészen pici lány koromban kifejlődött nálam ez a képesség.


Valószínűleg hátrahajló méhem lehet - vagy nem tudom biztosan, hogyan tud az ideghálózat odáig átterjedni, mint ingerület átvitel...


De az a lényeg, hogy minden mindennel összefügg elve alapján működik az emberi szervezet. (Férfiaknál is élvezetes lehet!)

jan. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Simán csak dugd meg.

A barátnőm úgy még hamarabb el is élvez

jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Anális orgazmusra nem képes a nő, de ha az én kedvemre dugom a fenekét, akkor közben kézzel, csikló izgatással elélveztetem, azt mondják így élveznek a legnagyobbat.
jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem minden nő, de szerencsére akikkel én voltam, a többsége elévezett. Intenzívebb orgazmusnak mondták, és ra is szorított a farkamra olyankor.
jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Anál dugástól nem élveznek el, max, ahogy a 8. pontban írták.


Jöjjenek a nők és halljuk mit mondanak!

jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!