Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csávó beleélvezett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csávó beleélvezett a barátnőmbe. Mi legyen ennek a következménye?

Figyelt kérdés

Egyébként nyitott kapcsolat, szóval nem megcsalás, meg szakító ok. Szimplán mind a kettőnknek izgalmas jelenleg, hogy mind a kettőnknek vannak mások is. Viszont azt beszéltük meg, hogy egy-egy mással történt aktusnak nem lesz nyoma, amit meglátunk egymáson. Ezt szegte meg a kedvesem.

Áthívott magához egy pasit, a kanapén csinálták, én meg a tervezettnél hamarabb arra értem haza, hogy egy pali jön ki a lakásból, odabent meg a csajom a kanapén elterülve, pucéran. És hát ja, mondjuk úgy, hogy a cucc még nem folyt ki.

Nyilván a megbeszéltek megszegése nem maradhat következmények nélkül. Gondolok itt valami izgalmas kis büntire. A kedvesem tudja, hogy lesz, csak nem tudja mikor és mi. Nekem van pár ötletem, hogy mi legyen de gondoltam idejövök pár tippért, hátha látok valami izgalmasabbat, ami nekem eddig eszembe se jutott

Mit javasoltok?


jan. 24. 01:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Bosszúból èlvezz bele te a csávóba
jan. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Ilyen pitiáner dolgok miatt bosszút állni…
jan. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Meghívod pár barátodat és közösen szétkúrjátok?
jan. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Add nekem egy hónapra


45/F

jan. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Akkor nyald ki neki.
jan. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Vehetjük úgy is hogy te érdemled a büntit mert te értél haza a megbeszeltnél hamarabb. Valószínűleg a párod a rendes érkezésedre rendbe hozta volna magát, tehát nem szegre volna meg a közös szabályokat...
jan. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Teis frocskold tele a pináját ha mar az elozo srac telenyomta
jan. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#1, #5 Fúj.

#4 Egyikünk se szereti a többest.

#8 Nem azért mentem el otthonról, hogy szabadon lehessen kufircolni a kanapén "lebukás" esélye nélkül. :D Dolgom volt, arra számítottunk, hogy tovább fog tartani, de nem volt megbeszélt időpont, hogy mikor érjek haza

jan. 24. 06:36
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Én ott helyben rávetettem volna magam a csajra! Megbaxtam volna, mint állat! Kapott volna még egy adag cuccot a muffjába!

Aztán meg lepisáltam volna, mint egy büdös ri.bancot! :D

jan. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#11 Én nem preferálom ezeket a lepisilős dolgokat, pláne nem a nappaliban. :D

De egyébként megkérdeztem tőle, hogy milyen volt a csávó, azt mondta, hogy annyira nem volt jó. Ja meg elküldtem zuhanyozni, mármint a barátnőmet, és aztán lefeküdtünk. (nem aludni:D)


#13 Miért, szerinted nem léteznek nyitott kapcsolatok?

jan. 24. 08:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!