Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért lehett amikor házassá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehett amikor házasságba éltem ragadtak rám a nők sok szexkapcsoltaom lehetett volna… Nem használtam ki… Elváltam most mikor mondom,hogy szingli vagyok, már nem vagyok a nőknek annyira érdekes… Ennyire szeretik a nők a nős pasikat?

Figyelt kérdés
Fél év telt el ugyanaz a külsőm…

#szex #kapcsolat #alkalmi szex #Hossszú távú kapcsolat
jan. 24. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez így van.

Ha éppen nincs akkor nincs ha van valaki akkor azonnal lehetne szinte válogatni

jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hm....
jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2#

Hm mit jelent?

Nő vagy?

jan. 24. 09:14
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy, a kisugárzásban van a titok.


Amíg a megromlott házasságomban sínylődtem, depressziósan, beleszürkülve a szarba, addig nem vett észre senki - meg én sem másokat.

Aztán felébredtem, kihúztam magam, felemeltem a fejemet, kommunikálok, nyitott vagyok, pozitív energia sugárzik belőlem, és egyszerre sokkal vonzóbbnak találnak a férfiak.


Lehet hogy nálad is hasonló van, csak épp más "ütemben". Vizsgáld meg magad, belül rendben vagy-e, kifelé mit mutatsz, mit érzékelnek belőled mások.

jan. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a kérdést sokan felettük már magunknak.

De ugyanez jellemző ránk férfiakra is,(nem mindenkire igaz) hogy a hàzas nőkre bukunk, holott azt sem tudjuk, hogy kapcsolatban él-e vagy, sem a csaj.


Hàla a sorsnak, elmondtatom és ide is leìrhatom, hogy annak ellenère, hogy nem voltam soha egy kimondottan full helyes srác, nem voltam tele pénzzel,a fizetésem sem volt kiemelkedően magas soha, nem volt soha jó autòm, nem volt

sajàt ingatlanom, mégis voltak rövidebb vagy hosszabb ( 1-6 éves kapcsolataim) A jelenlegi kapcsolatom, 18 éve tart.

És továbbra sincs jó autóm, jó fizetésem és helyesebb sem lettem és mégis vannak olyan nők,akik közelebb szerették volna kerülni.

Ebből volt is egy kellemetlen

munkahelyi félreértés.

Ugyanis egyre többet beszélgettem egy 30 körüli csajjal, aki azt gondolta, hogy több is lehet közöttünk.

De ezt én is éreztem, hogy ő már többet szeretne.

Nem tudtam, hogyan közöljem vele, hogy én házas vagyok. Végül úgy döntöttem, hogy közlöm vele.

Hát, még én voltam a szarházi.

Holott semmi jelét nem adtam annak, hogy számomra ő fontos lenne.

jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én most 44 éves pasiként

Nőkkel ismerkednék…

jan. 24. 09:28
 7/16 StevenUp ***** válasza:
68%
Mert házasságban tiltott gyümölcs vagy. Az mindig kell a másiknak. Ha van egy kis eszed akkor hordod tovább a gyűrűt. Egyéjszakás kalandokhoz meg azt hazudsz amit akarsz 🤷‍♂️
jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet elvégre nekem jöhet komoly is laza is amilyen nő amilyet akar a helyzet úgyis adja majd magát tőlem jöhet férjes nő is szingli is fiatal és idős is
jan. 24. 09:52
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Házas nők házas emberekkel szeretnek szeretőzni, mert azonosak a lebukás veszélyei, azonosak az érdekeik.

Most kiléptél ebből, és gyanakvóvá váltak...

jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is van itt a tömbbe 2 jó korombeli nő is.

Lent szoktam cigizni és mióta meglátták a barátnőm azóta nem csak egy szia van hanem mi újság bla-bla-bla is van.

Persze csak ha egyedül vagyok.

jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!