Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudja megélni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja megélni az orgazmust?

Figyelt kérdés

6 hónapja, van egy új baràtnőm. Ahogy összejöttünk én vettem el a szüzességét. Azóta akárhogy is próbàlom, hónapok óta, nem tudom a csúcsra juttatni. Elmondàsa szerint màr ott van, nagyon közel, de mikor beütne akkor hirtelen elmúlik neki az egész. Ő maga mikor csinàlja magànak, akkor sem megy neki. Esetleg valakinek valami ötlete?

Nagyon szeretném, hogy ő is részese legyen a gyönyörben.



jan. 24. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az, hogy nem ismeri a saját testét sem. Hány évesek vagytok és milyen módokon próbálod őt kielégíteni?
jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amig magának nem sikerül neked se fog sajnos.


Ahogy az 1-es is írja, nem ismeri a testét.

jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod tenni hogy segítesz neki megismerni magát.

Vegyetek alap játékszereket, sima normál méretű vibrátor az alap. Kezdje el használni ha maszturbál, és tapasztalja ki, hogy neki mi a jó.

Ha ez megvan, akkor jön az hogy te csinálod neki úgy ahogy neki a vibrátorral jó.

(Be lehet még iktatni dildóval ugyanezt a kört)

És ha így is megy már az orgazmus, akkor mehet farokkal is.

jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csikló izgatással sem tud elélvezni?
jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Nos, ne érezze azt, hogy el akarod vinni, és a szex célja mintegy az ő orgazmusanak elérése. Mondd azt, hogy nem érdekel hogy ő elélvez, az a célod, hogy neked jó legyen és hogy jól szét legyen krva. Ezek után egy minimum fél-1 órás menetet zavarj le vele. Miközben kurod, egy ponton kezdje el simogatni a pinájt. Ekkor te lassíts a tempón. Ezt csináljátok mondjuk 1-2 percig. Ezután lehet gyorsitani meg persze pozt váltani.Utána visszatérni a maszturbáláshoz Nem ártana beszerezni egy mufaszt sem és esetleg azt játszani hogy egy másik fszt szop, mikozben keféled.

A lényeg, ne legyen cél az orgazmus,,olyan ami elvárt és mindenképp hozni kell. Nem volt sok nő az életemben, ,de több ezer női orgazmust éltem át személyesen. Ettől függetlenül szerintem volt olyan csaj, akinek nem volt orgazmusa velem. És? Összedőlt ettől a világ?

jan. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát 😊
jan. 29. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!