Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Hogy érdemes kezelni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy érdemes kezelni egy férfinak, a női orgazmust?

Figyelt kérdés

Ugye sok esetben nem klappol minden magától, hogy meglegyen az aktus közbeni orgazmus a nőknek. Van akinek csak alkalmanként, van akinek egyáltalán nincs.

Nem szeretném orgazmus kényszer alá helyezni a párom, de akkor se érezném jól magamat, ha ő meg kimarad ebből.

Hol van ebben az arany középút?

Havonta egyszer azért merjem említeni, hogy szívesen segítek neki ebben.

Vagy ha nem akarja, akkor csak törődnek bele, hogy neki nem lesz olyan jó mint nekem?

Őszintén szólva ez nem nagyon tetszene. Hosszú távon a jó szex záloga hogy mindkét fél élvezi.



(Alapvetően nem tartom felsőbbrendűnek a hüvelyi orgazmust, ha neki csikló izgatás kell kézzel az is jó.)



#orgazmus #női orgazmus #orgazmuskényszer #Beszélni a szexről #Beszélni az orgazmusról
jan. 24. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Kimondtad a varázsszót, az a lényeg hogy mind a két fél élvezze. Attól, hogy nekünk nőknek nincs mindig orgazmusunk, attól a szexet ugyan úgy élvezzük. Nem kell erőlködni semmin.
jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előjáték során kielegited
jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Attól, hogy az aktus során nincs hüvelyi orgazmust, még előtte vagy utána más módszerrel elérhetnétek nála az orgazmust. Ha 1-2 alkalommal nincs, az normális, de pl. egy hónap alatt sincs, az nem oké. Te mit szólnál hozzá, ha egy hónapig egyszer se mennél el, amikor sexeltek? A kölcsönösség alapvető, az meg egy mítosz, hogy a nőknek nem szükséges orgazmus, és anélkül is élvezik a szexet. Az inkompetens hapsik nyugtatják magukat ezzel.
jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell erőlködni semmin.


Az nem erőlködés, hogy kölcsönöse kielégítik egymást. Ha a nőnek dugástól nem megy, akkor nyilván másképp. Ez a lényege, nem az, hogy ja hát ő is ott volt, az ideje neki is eltelt.

jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4es gondolom ez a válasz nekem szólt #1es vagyok

De erőlködés. Ha a nőnek nem jön össze, bármeddig bármivel próbálkozhatsz, akkor sem fog sikerülni. Pontosan ezzel teszel rá terhet, hogy valahogy, de igenis össze kell hozni, nyílván másképp... Ez a legnagyobb stressz, hogy mindenáron neki is orgazmust kell produkálnia. Sok nőnek ezért nem megy, mert azt hiszi kevés azokhoz képest, akiknek pedig sikerül minden alkalommal.

Az hogy simán élvezi egy nő a szexet az miért nem elég?

jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Neked írtam, igen.

Ha nem megy, akkor nem megy. Megértem. Amúgy nő vagyok, de nekem ez szerencsére nem okoz gondot, előjáték során erre külön gondot kell fordítani. Nekem ez nem teher.

Nekem elég amúgy, ha valakinek ez nem annyira fontos, nyilván elfogadom, nem vagyunk egyformák és közöm sincs hozá.

jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
*hozzá
jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Csak az előző kommentedben ennek az ellentétét írtad, ezért válaszoltam neked.

Igen, sok nő van aki előjáték alatt elélvez, vagy szex közben, ez teljesen jó.

De mint a kérdésben is leírt nő, és mint nálam is, és biztosan még sok más nőnél sem, nem megy ilyen egyszerűen.

Ezért is fontos hogy ne csak azt lássák, hogy ez minden nőnél egyforma. Van aki ilyen,van aki olyan.

jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!