Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Használt plugot / dildót hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használt plugot / dildót hol tudok eladni?

Figyelt kérdés
1x használt, nem jött be. Punciban volt, de túl kicsi lett.:D Vannak erre szakosodott oldalak, vagy lényegében kuka és dobhatom ki? Szilikon, pici méretű.

jan. 24. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyenek, de szerintem sehol
jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon illene ilyen dolgokat használat után árulni, de a net tele van fura emberekkel. Esetleg probáld meg az index.hu szex forumát, ott sok perverz van fura fetisekkel, szerintem ott simán el tudjátok mind a ketten sutni a dolgot. Csak tényleg valljátok be becsulettel hogy használtak a dolgok.
jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen, nem átverni akarok senkit, csak feleslegesen ne foglalja nálam a helyet, ha már nem jött be. :(
jan. 24. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes piacokon, mint őstermelő! :-D


Komolyan: ne is próbáld eladni, jó érzésű ember ilyesmit csak újat vesz.

jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Használt bugyit is vesznek, sztem beteg hapsik költenének nem megmosott, punciból kihúzott dildóra is. Nyilván szűk ez a kör, de létezik.
jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami perverz pali tuti megveszi valamennyiért
jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Aztán en elgondolkoztam rajta, h ah ne verje arra a csavo h az bennem volt , így inkabb lehet megtartom. Amugy en adulpixien hirdettem, jelentkeztek is. De inkabb hagytam.
jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!