Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Légyszives csak nők! Ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszives csak nők! Ez a pénisz milyennek számít, találkoztatok már ekkorával?

Figyelt kérdés

18/4,5-5cm

24 vagyok, nem szűz mielőtt azt írná mindenki, csak kevés partnerem volt, sajnos sok lányt kihagytam. Ezért vagyok kíváncsi a véleményekre



jan. 24. 17:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20:Ezt az 5-10%-ot miből gondolod? Egy elég jó nevű szülész dokival beszélgettem régen. Ő mondta, hogy azért is van annyi császáros szülés, mert a mai nők hiába magasabbak, mint a Ratkó-gyerekek, akik a háború után születtek, a hüvelyük mérete nem lett annyival nagyobb, mint amennyivel nagyobbak a babák. Akkorák már az újszülöttek, hogy gyakran nem férnek ki a hüvelyen. Nagyon tágul a hüvely, de nem a végtelenségig, így reped, nyúlik minden.

A genetikát nem lehet átverni. Az átlag farok méret 13-14cm hosszú és 3-4cm átmérőben. Az átlag hüvelynek izgalmi állapotban is megfelelő. Akinek ez nem elég, annak átlag feletti a hüvelye, akinek meg elegendő az átlagos fütykös, annak meg nem kicsi a hüvelye, hanem átlagos.

jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Jó, akkor te hidd ezt.
jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!