Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha csak simán bejön egy lány és beszélgetek vele négyszemközt akkor folyamatosan merevedésem van; viszont most, hogy tényleg szerelmes lettem egy lányba és kettesben voltunk meg se mozdult; ez mitől van?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok amugy.

jan. 25. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Pont azért, mert nem csak p...-t látsz benne.
jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon tetszik sokkal nehezbb vele, én is így vagyok
jan. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-s: kitartás tesóm, remélem összejövünk mindketten álmaink nőjével.
jan. 25. 00:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Az álmaim sajnos még nem találtam, akiről azthittem epp most kellett dobnom, de kitartást összejön
jan. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vagy nem működik a kémia köztetek vagy megfelelés kényszered van az adott nővel szemben, vagyis izgulsz hogyan teljesítesz. Ha lefeküdtök egymással és jó lesz akkor ez meg fog szűnni.

Az a nő akit nem ismersz csak pusztán a látványa izgat ott ez a gátlás nem működik. Egyébként fura dolog a kémia, mert fiatal koromban nekem is volt olyan eset, amikor egy buliban egy olyan nőre másztam rá akin gyakorlatilag semmi nem tetszett és mégis úgy megdugtam, hogy 1 hétig remegett a seggem. Mondanom sem kell, hogy a csaj nagyon szeretett volna folytatást, de mint nő egyáltalán nem érdekelt. Elmondtam neki, hogy a szex jó volt és részemről ennyi(elküldött a fenébe), aztán 1 hét múlva rám írt, hogy szeretne találkozni és benne lenne egy szexkapcsolatba. Azt a nőt használtam, nem sajnáltam, a párommal máshogy szeretkezek mint anno vele tettem, mondhatni az tényleg tabuk nélküli szex volt.

jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!