Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Viszonzás nélküli nyalás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzás nélküli nyalás?

Figyelt kérdés
Van olyan csaj,nő akinek bejönne hogy csak kinyalják, cserébe nem kell szopnia?

jan. 26. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Gyakran csináljuk így a párommal.
jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Engem gyakran elégít ki a férjem orálisan én pedig csak ritkábban őt, de nem várjuk el egymástól, hogy mindenképp elégítsen ki szájjal. Ha van kedvünk hozzá akkor megtesszük.
jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

A nők sokszor intimebb dolognak élik meg a nyalást, mint magát a szexet. Mivel kevés férfi tud igazán jól nyalni és odafigyelni a partnerére így a nők teljesen máshogy viszonyulnak ehhez, mint mondjuk te a szopáshoz. Igencsak kevés nő van, aki ebbe belemenne csak úgy teljesen random egy idegennel. De én azt se hiszem, hogy neked elég lenne ennyi és ne próbálkoznál utána, hogy mégiscsak kapj te is valamit, hátha be lenne indulva az adott nő. De ez nem így működik a valóságban.


A kérdést tekintve pedig simán van ilyen egy kapcsolatban vagy ott ahol ismerik egymást a felek. De erős a gyanú bennem, hogy te nem erre gondoltál.


F

jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Hogy egy anonim fórumról egy vadidegen senki? Nem, nincs.
jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
A feleségem pont ilyen, rendszeresen kinyalom viszonzás nélkül. Imádjuk a dolgot mind a ketten, én imádok nyalni, és tetszik hogy néha önző egy kicsit.
jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Bejönne..L
jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Benne lennèk. :)
jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretek nyalni. Ha nem szeretné, nemm igénylem, hogy utána oralisan kényeztessen a lány. F
febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Egészséges szexualitásban eleve nincs olyan, hogy valamit meg kell tenni.



Párkapcsolatban nyilván párszor megteszem (mostanában nincs kapcsolatom), ha úgy van. De máskor meg a másik kedveskedik nekem, ha mondjuk nincs energiám egyébre.


Egyszer egyszer oké lehet viszonzás nélkül előjátékként szexben vagy pettingben, de azért kihasználni nem hagynám magam, mert nem rosszul csinálom.


Egyoldalúan akkor csinálnám szívesen, fizetne érte a csaj.

márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Én olyan vagyok, hogy már az fantasztikus érzés amikor érzem ahogy a másik élvezi amit csinálok, szóval sosem vártam viszonzást, maga az örömszerzés egy fantasztikus érzés 😊😁😊

29f

ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!