Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha nem áll fel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha nem áll fel egy pasinak a farka mert szorong mit csináltok? Van trükkötök?

Figyelt kérdés

jan. 26. 14:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%

Egyszer fordult elő ilyen életemben. Az volt a trükköm, hogy többet nem találkoztam vele.


Őszintén egy vékony formás sportos nő vagyok, akinek rám nem áll fel, az menjen orvoshoz.

jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Addig szopom míg fel nem áll neki
jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
12%
Trükköm? Menjen haza legózni. Ha szorong amikor a világ egyik legjobb dolgát csinálhatja,erre nincs trükk.
jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A trükk a fenék . Elkezdem izgatni, rögtön tűzbe jönnek . Ez már bevált többször
jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer fordult elő ilyen. Kétlem, hogy létezne rá globális trükk, ami mindenkinél működik.

Türelmesnek és megértőnek kell lenni, ha a további kényeztetés során nem sikerül felállítani.

jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Azta! Elég undorító ez a beképzelt szöveg hogy "akinek rám nem áll fel,az menjen orvoshoz"

Hát a Nyádat

jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elsőre nem nagy dolog. Ezer oka lehet, semmi baj. Szerintem ehhez lazán kell állni, nem szabad azt éreztetni, hogy ez gáz lenne, vagy elvárnék bármit. Szerintem sem erőszakoskodni, sem beszólogatni, sem pedig vígasztalgatni nem jó. Természetesen kell kezelni, hogy oké, akkor mondja el, hogy mit szeretne, mi a komfortos. Folytassuk-e, vagy majd máskor, tehetek-e valamit, stb. Ha viszont a pasi nem őszinte, nem lehet belőle semmit kiszedni, akkor nem lesz megoldása a dolognak. És ezért bizonyára le leszek pontozva, de itt az oka az nagyon nem mindegy. Igazából ezen áll vagy bukik a dolog, mert hosszú távon én sem lennék olyan kapcsolatban, ahol képtelen megnyílni nekem a partnerem, és nem tudunk egy egészséges szexuális életet élni.
jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
#1 #3 undorító, női lét fogalmát hírből sem ismerő hulladékok. Még jó hogy itt sincs kettős mérce... Szorongó nővel türelmesen, óvatosan, stb, semmi baj, teljesen ok. Fordítva meg ezt kapjuk.. Hozzáteszem nekem sosem volt ilyen problémám, de aki ezért leszól bárkit, azt remélem szárazon teszik jól seggbe, na majd azon próbáljatok ne szorongani, ti egysejtűek.
jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
#1 Nekem biztosan nem állna fel rád mert a vékony sportos nők semmilyen hatással nincsenek rám szexuálisan. Ettől még nincs velem semmi gond mert a nagymellű telt nőkre meg áll mint a cövek.
jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor felszopom
jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!