Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, mi az oka annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mi az oka annak, hogy ahogy telik az idő egy kapcsolatban, úgy múlik el részetekről a szenvedély? Kifejtem bővebben.

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, nem vagyok incel, nőgyűlölő, stb, hanem egy olyan férfi, aki évek óta kapcsolatban él, 50-50 százalékot próbálunk tenni mindketten a kapcsolatba, mégsem megy úgy a dolog, ahogy kéne.

Mégis ugyanaz lett, amiről nagyon sokan panaszkodnak, hogy idővel nagyon kevés lesz a szex, és a nő is egyre jobban elengedi magát a kapcsolatban. A barátnőm a kapcsolatunk elején szinte minden alkalommal rámmászott, és kb mindent megadott nekem, amire csak vágytam, valami mennyei volt a szex vele, és látszott egyértelműen, hogy nagyon élvezi ő is, és nagyon kíván. Ez engem is mindig nagyon beindított, így oda vissza isteni volt. Nagyon szexisen öltözködött, viselkedett, odafigyelt magára nagyon, stb. Ahogy telt az idő, ez a szenvedély kezdett fokozatosan alábbhagyni, egészen addig, amíg eljutottunk addig a pontig, hogy szinte már sosem kezdeményez ő, engem pedig 5-ből 4-szer visszautasít, és az a maradék egy alkalom is olyan, mintha végig jelezné, hogy oké, csak a kedvedért, legyünk már túl rajta. Pedig én igyekszem úgy csinálni mindent, hogy neki is jó legyen, és élvezze, de ez az egész szitu odavezet, hogy nekem is nagyon lecsökken a libidóm, ha látom, hogy nem kíván, és nem tudom már úgy rendesen megdugni, mint régen. Plusz hogy mivel nagyon ritkán van szex, emiatt ha végre van, gyorsan elélvezek, így ő nem tud mindig elmenni... Ujjazástól és nyalástól pedig nem tud elélvezni. Szóval ördögi kör, mert emiatt én se teljesítek úgy, akkor ő sem élvezi annyira, emiatt még ritkábban lesz szex...

De amit még észrevettem, hogy el is engedte magát teljesen. Már szinte sosem öltözködik szexin, alig sminkel, bő pulcsikban jár csak, és hasonlók. Mikor összejöttünk, akkor sem volt vékony egyáltalán, de tudta, hogy hajlamos a hízásra és odafigyelt. De mostmár olyan sörhasat eresztett, hogy sok férfi elbújhat, volt, aki azt hitte, hogy terhes. Vagy pl a punciját is alig borotválja, van hogy már teljesen szőrös, ami engem egyáltalán nem zavar, de tudom, hogy ő hanyagságból csinálja, mert az elején még mindig mondogatta, hogy muszáj leborotválja, mert nem szereti borostásan sem...

Tehát úgy tűnik, mintha már egyáltalán nem is akarna nekem tetszeni, nem érdekli az egész. Pedig nekem így is nagyon bejön, csak már semmi szexi nincs abban, ahogy viselkedik, és öltözködik. Havi 1-2 szex ha van, az már jó, és szinte sosem veri már ki, vagy szop le csak úgy, az elején ezt szinte minden nap csinálta magától.

És oké, ez lehetne egyedi eset. De szinte minden haver arról panaszol, hogy ahogy telik az idő, vagy már összeházasodtak, semmi sem olyan, mint az elején. Jómagam is látom, hogy a barátnőik, feleségük ugyanúgy elengedik magukat, mint a barátnőm. Miért van ez?



jan. 27. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te meghíztál ez idő alatt?


Amúgy tök normális dolog, hogy idővel unalmas lesz a szex. Az ember nem monogám lény. Mindenki a kezdeti izgalmat, az újdonság varázsát szereti, nem az 5. éve egyhangú rutinszexet.

jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiztam egy kilót sem, nem mondom, hogy nagyon sportos vagyok, de egy plusz kiló sincs rajtam. És odafigyelek most is magamra, amennyire egy férfi tud.
jan. 27. 14:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is teljesen ugyanez a helyzet. Annyi a különbség, hogy az én feleségem nem hízott meg épp ellenkezőleg, fogyott is és igazi bombázó lett belőle az évek alatt. Szinte attól feláll ha meglátom. Viszont minden más stimmel azzal amit leírtál. Pedig figyelmes vagyok, kedvében járok, eljárunk de szex ugyanúgy max havi 2-4
jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vágyat hormonok okozzák, és ezek pont úgy működnek, mint a kábítószer. Idővel emelni kell az adagot, vagy csökken az élmény...
jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pajzsmirigy betegsège, vagy más hormonális baja van, ami megöli a libidójàt, életerejét és emiatt lett kevésbé igènyes magáta is. Ha finoman rà lehetne vezetni egy közös vizsgálatra, vagy beszélni erről, lehet kezelhető lenne. Persze lelki okai is lehetnek - de nekem is volt 6 éves kapcsolatom, ahol az utolsó hónapokban is kifogástalan volt a nemi élet (lecsökkent heti 7-ről heti 2-3-ra, de jó volt).
jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Akkor a férjem jól járt, sosem őt kivántam csak a szexszet ami nálam nem változott, lassan 30 éve vagyunk együtt, jó tudom hogy ovu körül jobban begerjedek, ez a hormon ilyenkor naponta lehetne, de neki elég a heti 1,ovu után meg már én nem annyira vagyok beindulva, de nem küldöm el ha jön, de nem kezdeményezek.
jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tanulj az utójátékról, és alkalmazd is. Ne érezze azt a párod, hogy csak "arra" kell neked.
jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7es

Ki mondta, hogy nem alkalmazom? Inkább ő az, aki kidől azonnal, és annyi.

jan. 29. 07:22
 9/9 anonim ***** válasza:
3as vagyok az én feleségem is. Ez is stimmel
jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!