Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti ha egy ismerőssel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ha egy ismerőssel elmentek wc-re egymás mellé álltok a piszoárnál?

Figyelt kérdés
Beszélgetni is szoktatok közben?
jan. 28. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Sokaknak szokásuk ez, hogy mellém állnak, és dumálnak is, de én sajnos nem tudok így pisilni, volt is már ebből kellemetlen szitu, hogy ott álltunk, kellett volna pisiljek, de semmi se jött...
jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Két szabály van.

Minimum egyet kihagysz és kussolsz.

Baromi zavaró, ha valaki melléd áll mikor lenne máshol is hely és még pofázni is akar.

jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Mivel a melóhelyen eleve csak 2 piszoár van, így nem tudunk kihagyni egyet. Én nem szívesen állok oda mellé. Van hogy úgy nem megy


Viszont ha már elkezdtem akkor jöhetnek mellém, nem zavar. Kivéve ha finganom kell, mert hát azt is ott akkor szoktam intézni

jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Rühellek piszoárnál pisálni. Csak akkor tudok, ha egyedül vagyok vagy ha vannak normális elválasztó falak. A dumálás kevésbé zavar, annál inkább, mikor még 1-2 állást kihagyva is akár láthatja az ismerős vagy akár ismeretlen a farkamat, mert nincs elválasztó. Na ilyenkor nem tudok pisilni még akkor sem, ha full tele van a hólyagom!
jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Sok kis.... Persze, hogy nem jön ha tudod, hogy kicsi a szerszám. Én direkt mások mellé állok főleg akkor ha van több piszoár. Magamba nevetek, hogy feltolják az agyukat, aztán egyből elzáródik a csap ez a legjobb benne, aztán van aki elkullog mikor ki sem pisilte magát, el van foglalva azzal, hogy takargassa magát, én meg büszkén állok és úgy myomom a mint a niagara. A legjobb az amikor beállok 3-ból középre és jönne, de ugye sakk matt. Elmegy az ülősbe. Szívesen.
jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Alapvetően egyet kihagyok én is.

Kivéve ha mondjuk haverokkal iszogatunk és lement már pár sör és pont egyszerre megyünk ki wc-re akkor simán egymás mellett beszélgetve is megy a dolog.

jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Sose használok piszoárt, szerintem undorító, és szeretem magamban végezni a dolgom. Ja, nincs kis farkam, csak jelzem.
jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Én szivesebben használom a piszoárt, mert nem kell megfogni a kilincset vagy a deszkát felhajtani.


Ha lehet én is kihagyok minimum egy helyet, ez fiúknál egyfajta íratlan szabály.


Voltam már olyan helyzetben, hogy egyik osztálytársam beállt mellém, és sajnos úgy nem ment. Elfele fordultunk mind a ketten, de nekem így nem ment. De minél többször használ valaki piszoárt, annál inkább hozzászokik és mindenhogy menni fog.

jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most engem melyik kispöcsű pontozott le??! #3 voltam
jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem
jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!