Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van cipőfétisem? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van cipőfétisem? Vagy ez nem az? Többi lent!

Figyelt kérdés
Bárhol van lehetőségem szagolgatom lányok cipőit de akár zoknikat használt melltartokat polokat is. Ez nagyon vonz.Másnak is van ilyen?

jan. 28. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Regebben en is meg szagoltam szep lanyok levetett vagy friss fehernemuit, manapsag mar nem csinalom
jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miert nem?
jan. 28. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szexuálisan erre gerjedsz így igen, cipőfétised van - de ezt te is tudod szerintem magadról.
jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, cipőfétis ez, tehát konkrétan az izgat fel, hogy az egy cipő? Nem az, hogy tudod, hogy hozzáért egy nőhöz és érzed rajta az illatát?
jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az illata izgat nem a cipő
jan. 28. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ez nem fétis
jan. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fétis, de kérdés, hogy a cipő iránt vagy a láb iránt. Engem a láb vonz, de így a hozzá tartozó ruhadarabok is. Szeretem az illatukat, jó elképzelni, hogy a lábon volt. De nem akárkiét.
febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!