Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gond az, ha bejön nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karcsi022 kérdése:

Miért gond az, ha bejön nekem a tanárnőm?

Figyelt kérdés
Tudom, eléggé gáz dolog ez, de közösségi oldalon rá írtam tanárnőmre, hogy nekem bejön. Semmi extrát nem írtam, semmi perverzséget... De azt mondta, hogy szó sem lehet róla és letiltott... A kérdés adott: miért gond az, ha akár komoly kapcsolat végett is bejön egy tanár a diáknak? Semmi bűncselekmény nem történik, főleg, hogy közép iskoláról van szó, szóval 14+ feletti korosztály... Tényleg kíváncsi vagyok erre....

jan. 29. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A NEMZETI PEDAGÓGUS KAR ETIKAI KÓDEXE:

(35) A pedagógus növendékei, tanítványai magánéletét tartsa tiszteletben.

(36) A pedagógus növendékeivel, tanítványaival való kapcsolatait a mindenkori szerephatárokon belül alakítsa.

jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert elveszítheti az állását emiatt. Mert ha személyesebb lenne a kapcsolat, akkor már nem lenne pártatlan abban, hogy milyen jegyet ad neked. Kivételezne veled, nem lenne meg az egyenlő bánásmód.
jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
jan. 29. 10:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha van ilyen kódex és tartja magát hozzá akkor valóban esélytelen a dolog... De ha ketté is válna az utunk szerintem akkor se lenne esélyem, mert akkor meg azzal jönne, hogy az ő szemében csak az a kis fiatal maradnék...
jan. 29. 10:47
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Én sem értem miért gond ez.
jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy bejön, önmagában nem gond, azzal viszont átléptél egy határt, hogy ezt meg is írtad neki. Neked nem lesz kellemetlen, amikor bemész hozzá órára? Biztos vagyok benne, hogy neki az lesz. A 2-es válaszoló már leírta, hogy miért nem helyes egy ilyen kapcsolat. Ha leérettségizel vagy ő megy el másik iskolába tanítani, úgy már persze más a helyzet, de addig semmiképp.
jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebből semmi gond csak ne mond senkinek.
jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Amíg tanít, nem lehet, mert van veszíteni valója mindkét félnek.

Azonban amint végzel és már nem vagy az iskola tanulója, simán lehet randizni mivel már két civilről van szó.

jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!