Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szőke nők titeket lenéznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke nők titeket lenéznek a Viccek és mende mondák miat. Halottam egy olyat hogy Szőke Nők brutálisan szopnak elislehet ájúlni közbe?

Figyelt kérdés

jan. 31. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Szőke vagyok nem mélytorkozok
Szőke vagyok Imádok Szopni
Ez hülyeség mert a Rókavörösek szopnak jól
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a szőkenős vicceket a barna nők találják ki mert máshogy nem tudnak alájuk tenni.
jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Voltam már minden, barna, szőke, fekete, vörös. Soha nem kaptam emiatt semmilyen jelzőt. Egyébként pedig a szőke nőket szokták előbb észrevenni a férfiak.
jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak azok cikiznek, akik nagyon szeretnének egy ilyen szőke nőt, de a valóságban esélyük sincs rá. A hajszín csak festés kérdése, ettől ugyanaz az ember vagyok, szóval csak “savanyú a szőlő”
jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"elislehet ájúlni közbe"..

Na én meg ettől ájultam majdnem el!!

jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Az írásod alapján simán lehetnél te is szőke nő.....
jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy bepisilni:

[link]

jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"közbe"... Én régóta vágyok de főleg természetes szőke lányra/ nőre, ha akár festettel is volt valami, vagy csak beszélgettünk, tíz másodperc alatt tisztáztam, hogy engem nem érdekel a hajszíne, sőt figyeltem, hogy hogy csinál ebből viccet, vagy vesz hülyére embereket.. Nekem van egy látható fogyatékosságom, én meg néha ezzel vagyok hasonlóan, ha valaki tehetetlennek és hülyének akar nézni, nézzen, ha egyenrangúnak tart, akkor ok minden, ha meg sajnálni akar, akkor picit "kihasználom" a helyzetet.. Nem csaj vagyok..
jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te szőke férfi vagy igaz?
jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!