Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol volt a legextrémebb hely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol volt a legextrémebb hely ahol maszturbáltál?

Figyelt kérdés
jan. 31. 20:47
1 2
 1/20 StevenUp ***** válasza:
86%
Könyvtár
jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Vasúton parkolóban, persze autóban. Ott sétalgatott egy anyuka telefonálás közben, észrevette, lassan egyre közelebb jött és végignézte.
jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%

"Sajnos" erről nem tudok mesélni. De arról igen, hogy milyen extrém helyen nyomtam le az exemmel egy kis pettinget. Azért mégiscsak jobb nővel lenni, mint Marok Marcsival.😅


Szóval sehol. Extrém helyen nem vertem ki, és nem is fogom. Én inkább nőt keresek a szexuális vágyaim kielégítésére.

jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
#2 ja, jó sztori 🤣 és honnan tudtad hogy anyuka, a gyerekével együtt nézte végig ahogy vered a 6 centis pusztítót?
jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szőlőszüret közben.
jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 StevenUp ***** válasza:
100%

ma 20:56


Ú ott maszti nem volt (diákmunka) de egy hosszú sorba osztottak be egy akkor szemrevaló lánnyal és beszélgetés közben kérdezte hogy láttam e már élőben női mellet.

Igennel feleltem erre felhúzta a polóját hogy mit szólok azokhoz... köpni nyelni nem tudtam. Viszont alig vártam hogy hazaérjek.

jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
történelem szertár általános suliba, jó töritancink volt
jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen a mosdóban.

Egy elhagyatott úton a kocsiban.

N

jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Vezetés közben az üllői úton éjjel.. nem volt okos gondolat utólag visszagondolva, de 21-2 éves kölyök voltam :D :D :D
jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Középiskola leghátsó padsor

Igazából nem vertem ki, hanem nagyon be voltam gerjedve, benyúltam a gatyámba és elsültem


Meg később egyszer egyetem, korona alatti távoktatás (teams). Volt egy nagyon fullos fiatal oktató, az általa tartott gyakorlatok alatt többször vertem bekapcsolt kamera mellett is

jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!