Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan válasszak ajándékként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak ajándékként fehérneműt a barátnőmnek, hogy méretben jó legyen rá?

Figyelt kérdés
Legfőképp itt combfixre gondoltam, tartóval. De akár egy egész szett is lehet belőle, csak akkor már a melltartó is feladhatja a leckét. Lányok ti örültök az ilyen ajándékoknak? Még akkor is ha kevésbé hordotok ilyeneket?
febr. 1. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha jársz nála nézd meg a melltartó méretét és bugyi méretét akkor talán nem lesz rossz méret..
febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Próbáld megtudni, hogy mekkorát hord...

Ha meg esetleg nem lesz jó, olyan helyen vedd, ahol gond nélkül kicserélik...

febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Két opció van.


1. Benyúlsz a fiókba és megnézed mekkorát hord.


2. "Drágám! Mekkora méretet hordasz?"



Szívesen

febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én igazából ha nála járok kivennék szekrényből/fiókból azt, amit venni akarok neki és felírnám a méretét + lefényképezném arra az esetre, ha az eladótól kellene segítséget kérnem.
febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom itt mindenki azt mondja hogy vegyen ki a szekrényből a méret miatt.. Nem egyszerűbb lenne ha a csajjal együtt elmennek vásárolni?
febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Igen az lenne, csak ha meglepit akar, akkor az nem játszik.
febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 hát oké hogy ajándék. Én is vittem már páromat el úgy boltba hogy ezt én veszeem neked ajándékba.. mert tudta hogy milyet akart és hordta is..

ha mondjuk fiatalok akkor még lehet hogy fejlődik a hölgy és nem lesz jó az a méret ami a szekrénybe van.

febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Ez kifejezetten olyan dolog, amit a nőnek kell választania. Én sem lennék oda, ha boxert akarna venni nekem.
febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!