Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki mit gondol a lábfétisről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol a lábfétisről?

Figyelt kérdés
Volt már benne részed? Miért szereted/nem szereted?

febr. 2. 06:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha valaki szereti, csinálja.

Engem nem vonz.

Az csak egy láb.

Ennyi erővel könyök fétis is lehetne, vagy vàllfètis.

febr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Volt benne részem, nekem is tetszett. De mint minden mást, ezt sem szabad ráeröltetni a másikra és akkor nincs vele gond.
febr. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
Napi láb nyaló kérdés.
febr. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván minden ember más. Ez sem jobb vagy rosszabb mint aki például imádja az anál szexet. Persze a mai nyitott világban könnyebben felvállalják az emberek a vágyaikat. De mi még így is nagyon le vagyunk sajnos maradva a világtól.
febr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Mi az hogy lábfétis és mit jelent nálad??

Én is szeretem de mindent ami a barátnőmnek van, nem veszem külön ezeket.

febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Én szeretem, és nem értem, miért fogadják el kevésbé az emberek, mint mondjuk a homoszexualitást. Én speciel minden fétist elfogadok, amíg nem erőltetik rá másokra.

Hetero férfi vagyok, férfiaktól nem kérek privátot, nők meg úgysem küldenek.

febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

az vagyok, tinikorom óta.

Hetero pasi vagyok mielőtt megrohamoztok priváttal. 30+

Csak adni szeretem a partneremnek, lábmasszázs, puszik, esetleg talpnyalás formájában.

Mit gondolok róla? Hát azt, hogy a mai napig elitélik sokan, és sok nő undorítónak találja.

Tulajdonképpen mindig vissza kellett fognom magam a témában, mert féltem az ítélkezéstől.

Fokozatosan vettem rá őket, de sosem elvakultan.


Volt aki tűrte, elfogadta, de olyan is akit egyenesen taszított pl egy talppuszi is : "fújj ne csókolgasd már a lábam".... pff ez aztán az igazi partner mi? :D


Volt olyan, hogy pl buli után kidőltünk, felriadtam pár óra mulva elég kanosan, és miközben aludt a lábai közé fogtam a cerkám...jó élmények ezek, ha egyébként normál esetben nem engedte meg pl, vagy ódszkodott tőle. Ilyenkor kiéltem magam.


Amely csaj nem engedte meg nem is lett belőle komoly. Sőt kizáró ok nálam ha nem szép a lábfeje, nem ápolt a lába. Legyen akármekkora melle, formás popsija, ha a láb nem szép, nem kellett a nő, legalábbis hosszútávra tuti nem.


Csak tudnám sok nő miért ítéli ezt el? bezzeg ha Ő izgul egy férfi izzadság illatára, vádlijára, ádámcsutkájára, karakteres arcára, vagy kockahasára, kezére...akkor ezek miért jobbak, és miért elfogadhatóbbak, mintha egy szerencsétlen csávó szex közbe a lábujjait megcsókolja?

febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem teljesen a kedvencem, jelenleg ilyen párkapcsolatban élek a párommal 10 éve.

Már az elején rájött, hogy sűrűn stírölöm a lábait, így kapott az alkalmon és a randikra mindig harisnyában jött még nyáron is.

Így tulajdonképpen nem kellett semmire se rávennem mert magától jött a dolog :D

De azért valljuk be, hogy ha strandon vagyunk vagy bálban még mindig feltudnak izgatni idegen csajok lábai amire a Bré egyből irányt vet. :D

febr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
A szagolgatós, nyalogatós pasiktól a hideg kiráz, de ha mondjuk lábbal izgathatom az szexy
febr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Lányként nincs bajom vele, csak akkor, ha túlzásba esnek, ami sajnos eléggé jellemző a fétisesekre. Szóval egészséges mértékben ok. ( nem kérek privátot, senkit nem keresek innen)
febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!