Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Sexelnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Sexelnétek egy önvezető autóban menet közben?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor csak handjob, ujjazás vagy orál vagy rendes behatolás történhetne?

febr. 2. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Volt egy csaj ismerősöm, nimfomániás volt. Vittem randira akkor vagy leszopott oda fele vagy beleült. Akkor egy kisbusz volt a cégesautóm. Egyszer lefotóztattam magunkat egy fotós haverommal, azóta is feláll azokra a képekre ahogy látszik a lovaglás a volánnál. :) onvezetoben nem bíznék
febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önvezetőben nem, nem bízom az AI-ban (mesterséges intelligencia) semmilyen formában.
febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Izgi elképzelés. Mehetne rendesen.
febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Igen, izgi lenne.
febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Igen kérdező, de csak veled.
febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem! Eleve nem merném a vezetést a még nem kiforrott rendszerekre bízni. Meg amúgy is az autózás már önmagában nagyobb élvezet a szexnél. :D De ahhoz rendes autó kell, nem olyan, ami mindent megpróbál helyettem csinálni.
febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!