Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az vajon milyen (mentális)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az vajon milyen (mentális) problémára vezethető vissza, ha egy átlagos kinézetű középkorú (kb. 40 éves) férfi szinte minden nővel hajlandó lenne szexelni, legyenez az kövér/sovány, fiatal/idős stb.?

Figyelt kérdés
Vagy lehetséges, hogy ez teljesen normális, hogy egyáltalán nincs olyan, hogy valaki ne jönne be neki, aki hagyná magát?
febr. 2. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Igénytelenségnek hívják ezt a betegséget és sajnos elég sokan szenvednek benne.
febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Sexfüggőség
febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1! Kétség kívül igazad van, de én valami olyamire gondoltam, mint pl. önértékelési probléma vagy hasonló :)
febr. 2. 15:22
 4/12 A kérdező kommentje:

2!

Szexet állandó partnertől is kaphatna, itt kifejezetten az a kérdés, hogy miért váltogatja az "átlag alatti" nőket.

febr. 2. 15:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt írod, hajlandó LENNE. Tehát nem teszi. Honnan tudod, mit csinálna valójában?
febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aki hagyja magát, azzal meg is teszi. Nyilván nem tudja a föld összes nőjét megtalálni ilyen ajánlattal, szóval ezért volt a feltételes mód :)
febr. 2. 15:49
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Sokan félreértik a "szexmániás" kifejezést, mert a pszichológia szerint, nem a ninfomán ember ilyen, hanem, aki létesít egy kapcsolatot, akár szexuális kapcsolatot, de egy idő után unalmas neki a partner, jelen esetben nő, és mindegy hogy kit, csak mást keres, az újdonság a lényeg, vagy az újdonság látszata.. Nem mondom, hogy ilyen voltam, de amikor egy időben "rossz" lányokkal is voltam, volt akivel jó volt minden, de másabbakra, újabbakra vágytam, "csak azért mert megtehettem", aztán rájöttem, hogy ez nem vezet sehová, ameddig az újabbakat kerestem, a régiek eltűntek, abbahagyták, vagy külföldre távoztak, az újabbak meg a nyomukba sem értek, de egyre követelőzőbbek lettek.
febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennek rengeteg megoldasa lehet. Például nem tud nem mer érzelmileg vonzodni, mert önbizalomhiánya van, értéktelennek érzi magát, és ezért csak gyors felületes szexkapcsolatokba mer belemennni.
febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van párja...
febr. 2. 17:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyökér
febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!