Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan dolog a szexben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog a szexben, ami régen egyáltalán nem izgatott (vagy kifejezetten taszított), de kipróbáltad, és megszeretted? Mi az?

Figyelt kérdés

Gondolok itt bizonyos tevékenységekre (anál, orál), vagy extrémebb dolgokra (kikötözés, bdsm, stb), fétisekre (láb, latex, stb) esetleg segédeszközökre (vibrátor, butt-plug, szájpecek, stb).


Van olyan hogy az ember egyszercsak megszeret valamit, amit régen kifejezetten utált vagy teljesen hidegen hagyta?



febr. 2. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kötözés
febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kötözés, és két csajjal, korábban sokáig azt gondoltam, na, neem, nem tudnék odafigyelni rájuk, de aztán...
febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, nem is egy! Anál, láberotika, light-os dominancia/alárendeltség, szex bizonyos ruhákban. Ezt mindet csak ki kellett próbáljam egy értelmes és figyelmes partnerrel, hogy megszeressem.
febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ilyen nem volt, csak fordítva

Akartam, kipróbáltam, nem jött be

febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lazy Lover ***** válasza:
82%
Anál sex régen undorodtam tőle mára már meg kedveltem
febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Két férfival egyszerre. Nekem ez ilyen semleges dolog volt, nem izgatott, de nem undorodtam tőle. Meg amúgy nem vagyok egy dekoratív nő, nem is gondoltam volna, hogy ez nekem összejön. De arra főleg nem, hogy mind a kettő élvezni fogja (anál nem volt), hogy tudok velük bánni. Eszméletlen volt...
febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
2 srác 1 csajszi felállás a barátnőmmel. Régebben az ilyen embereket erkölcstelennek neveztem
febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csoportos szex, arcra élvezés. N
febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt tanították, hogy a szex 2 ember szigorúan belső magánügye, az nem nyilvános, és beszélni sem illik róla.

Aztán egyszer egy bűvös este után lefeküdtem a barátnőmmel és a pasijával.

Miután mint egy kitörő vulkán akkorát élveztem, megváltozott az életem.

Párt is olyat választottam, akinél ez tökéletesen belefér egy kapcsolatba.

Együtt szoktunk négyesezni, néha orgiázni.

Nekem így teljesedett ki a szexualitásom. Boldog vagyok.

febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!