Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merjem megélni a vágyaim? Hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem megélni a vágyaim? Hogyan?

Figyelt kérdés

Rengeteg vágyam van amit szívesen megélnék, egy jó része szexualitásra vonatkozik, főként BDSM. De egyrészt nem merem. Nem vagyok elég bátor, pl hogy elmenjek egy rendezvényre (pedig szerintem tetszene, de kb senki nem tudja hogy nekem ilyen vágyaim vannak, nemhogy ott kiállni mások elé), vagy csak ismerkedni sem feltétlen olyan egyszerű így. Önbizalomhiány? Mit tanácsolnátok erre? Félek h mit szólnak mások, attól még inkább hogy család, ismerősök előtt kiderül.

Tul sok lehetőséget sem látok hogy partnert találjak hozzá. Pedig már nagyon szeretnék egy párkapcsolatot is.

De ugyan így nem merem megélni pl hogy piercinget csináltassak. BDSM-ből fakadóan kiegészítőket sem mernék viselni csak úgy.

Mit gondoltok, merjek nyitni vagy maradjak a többség által szokott és elvárt életnél? Hogyan lehetne fejlődni ezen a téren?



febr. 3. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
csinálni kell
febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Merjed! Próbáld ki és csináld! Egyszer élünk!
febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben más nem tud segíteni. Vagy csinálnod, vagy egész életedben hiányérzeted lesz.
febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Éld meg a vágyaid! Ha nem teszed sosem leszel boldog.
febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Merjed, de fokozatosan. És csa azt, ami tényleg a te vágyad, nem pedig szürkeárnyalatos trend/divat.


"Hogyan lehetne fejlődni ezen a téren?" Csak úgy, ha kilépsz a komfortzónádból. Ha akarod, tudok segíteni. Viszont helyetted nem tehetem rendbe magad.


Második lépésként szabadulj meg a szüzességedtől. Első lépés: ismerkedj az intimitással+gyakorold a pettinget.


Hetero férfi

febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"...maradjak a többség által szokott és elvárt életnél?"

Figyu, ha én is az elvárt élet élném (amit a társadalom elvár), akkor baromi boldogtalan lennék. Én sz.rok az ilyen "elvárásokra" minden téren.


Élj úgy, ahogy szeretnél. Ha van pár dolog, amit ki szeretnél próbálni, akkor próbáld ki. Senkinek semmi köze hozzá, minden szexuális dolog csak rád és a párodra tartozik.


Kifejtenéd ezeket a BDSM vágyakat? Am vannak olyan oldalak, ahol BDSM partnereket lehet keresni (pl.: Ashrak). Biztos fogsz találni vevő partnert magadnak.

febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gabor49 ***** válasza:
12%
merjed igen de ne rendezvenyre menj hanem keress partnert lány vagy? én is partnert keresek sub-mazo vagyok 50/f
febr. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Mi a fétised, mi a preverziód? Amúgy kezdd el kiélni, mert úgy sem fog békén hagyni. Tudom. A tudatalatti legmélyén be van ékelődve.
febr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
20%
Szia. Én azt gondolom, és írom is - ahogy kérted, - hogy maradj a többség által szokott és elvárt életnél, ahogy írod. Ha másképp tennél, félnél, hogy kiderül a rokonok, ismerősök előtt, akik véleményére nagyon helyesen adsz. Ráadásul még nem is olyan régen a WHO a betegségek listáján tartotta a BDSM-et, ahogy a Wikipédia írja. De hát akkor mi lesz a vágyaiddal, ha nem elégíted ki? Folyamatosan gyötörni fognak? Attól függ. Van szabadulás az effajta vágyakból, és vágyhatsz szép, tiszta szexuális élet után. Mert van Szabadító, Aki a gyötrő vágyaktól is meg tud szabadítani. Ő az ÚR JÉZUS KRISZTUS, ISTEN Fia, az én szabadítóm is. Aki engem is sok gyötrő, rossz vágytól szabadított meg. Ha szeretnéd a segítségét kérni, írd ide alám, válaszolok neked.
febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
"Nem vagyok elég bátor, pl hogy elmenjek egy rendezvényre (pedig szerintem tetszene, de kb senki nem tudja hogy nekem ilyen vágyaim vannak, nemhogy ott kiállni mások elé)" - Egy ilyen rendezvényen másoknak is ilyen vágyai vannak
febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!