Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire zavaró ez a heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire zavaró ez a heteró nőknek?

Figyelt kérdés
Biszex srác vagyok, és amikor barátnőm van, (ők heterók voltak nagyrészt) akkor azt szoktam kérni, hogy szopás után tartsa a spermámat a szájában, és csurgassa át/köpje a számba. Szeretem a saját spermám, van hogy kinyalom a tenyeremből. Ezt a szájba csurgatást/köpést egy csaj tette meg, de nagyon vonakodva, akkor is csak egyszer. Azt mondta fura neki hogy egy férfi ilyet kér tőle, de a kedvemért megtette. A többi heteró nőnek ez szóba sem jöhetett, mert azonnal azt mondták, taszító ez a sperma átköpés/szájba csurgatás. Miért ilyen zavaró ez a kérésem a heteró nőknek?
febr. 4. 12:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10 oké akkor csak a sperma köpködéssel ezek szerint😅

Nem értetted szerintem a mondandóm lényegét. Valahova oda szerettem volna kilyukadni hogy pl én heteró nő vagyok es simán a pasim szájába köpném a spermáját miután a számba élvezett. Függetlenül attól hogy ő heteró vagy biszex. Szóval nem függ össze az hogy valaki heteró nő vagy hogy szereti e az ilyesmit.

A válasz tehát: nem, ez nem a heteró nőknek zavaró hanem azoknak akik nem szeretik az ilyesmi játékokat.

febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#8-as vagyok.

A #11-es szépen leírta!


A szex két ember közös öröméről kell, hogy szóljon. Vannak extrák, amik vagy beleférnek valakinek vagy nem. Nem kell ezt ragozni miértekkel. Nekem nem férne bele, mert számomra abban semmi izgató nincs, ennyi.

febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
febr. 4. 13:44
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megtenném, kértem is a páromat hogy igy csókolózzunk, de elutasított 😂
febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!