Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nálatok élesen elkülön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok élesen elkülönül az orális szex a vaginálistól?

Figyelt kérdés
Esetleg a kettő kéz a kézben jár? Vagy valamelyiket csak idővel engeditek?
febr. 4. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Kéz a kézben jár. Kivéve ha mondjuk egy kocsmai ivászatból megyünk haza a nyár közepén ahol megizzadva, vagy 5x voltam pisilni a kocsma budiján. Na ott ha hazaérve egymásnak esnénk, nem szívesen engedném, hogy orálozzon nekem bárki. N
febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Számomra az orál a szexuális aktus része. Ha """engedem""" bármelyiket, akkor ott másik is van.
febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Végtelenszer elkülönül

A vaginalist csinálnám a másikat soha

febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Orális szexet az előjáték részének tartom.
febr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdés érdekes. Két külön táj a testen. Egy éppen akkor felszedett egyeddel nincs reális helyzet erre. Ha ismerkedőfélben lévő, aktuális társ akiben lehet hosszabb ideig tartó dolog akkor van az, hogy nem csak egymás száját és altestét ismerjük meg, hanem megkóstolásra is kerül a sor.

Remélem nem csak egyedül vagyok ezzel így hanem még sokan mások is!

márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!