Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostihoz menni az analert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostihoz menni az analert?

Figyelt kérdés

Szoval mindig is szerettem, egy volt parom meg felcsatolhatossal engem is megdugott, de azota nem talalok ilyen not. De az a baj olyat sem aki belemenne az analba. Igy mar nagyon hianyzik az a szoritas a farkamnak. Eddig meg nem prostiztam de az utobbi egy hetben nagyon sokat gondolok ra hogy elkene mennem.


Mit javasoltok ?



febr. 5. 05:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#8 As te miről beszélsz? Millióan dugnak gumi nélkül fenékbe már kapcsolatban,itt a fórumon is írjak. Ha prosti én csak gumival dugnam mind punci mind popó. De a gumin hogy megy át bármi?
febr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
21%

Pl hpv simán elkapsz gumin keresztül is. Most jöhettek azzal, hogy nem csak prostitól lehet betegséget elkapni. Ami valóban így is van, viszont mivel a prosti boldog-boldogtalannal lefekszik aki épp fizet érte, jóval nagyobb az esélye hogy van ott mindenféle nemi baj.


De akik szerint gumiban minden biztonságos...megkérdezem tőletek, ha tudod egy csajról, hogy hiv fertőzött, tripperes stb gumiban azért lefeküdnél vele? Hisz úgyse kapod el végülis. Nem igaz? :D

febr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!